Obserwuj w Google News

Gwiazdor Harry'ego Pottera został ojcem. Pochwalił się zdjęciem z maleństwem

2 min. czytania
12.11.2020 11:25
Zareaguj Reakcja

Rupert Grint został ojcem. Aktor znany głównie z roli Rona Weasleya w serii filmów "Harry Potter" udostępnił zdjęcie ze swoją pociechą. To jego pierwszy post na Instagramie.

Rupert Grint i Daniel Radcliffe
fot. Warner Bros/Courtesy Everett Colletion/East News

Rupert Grint został ojcem. Gwiazdor "Harry'ego Pottera" założył profil na Instagramie, gdzie podzielił się rodzinną fotografią. Warto wspomnieć, że jego pierwszy post na Instagramie wywołał ogromne poruszenie wśród fanów filmów o niezwykłym czarodzieju. Do tej pory aktor bardzo strzegł swojej prywatności i niechętnie opowiadał o swoim życiu. 

Rupert Grint został ojcem. Gwiazdor "Harry'ego Pottera" pochwalił się zdjęciem z dzieckiem

"Harry Potter" to fenomen naszych czasów. Książki J.K.Rowling o przygodach młodego czarodzieja były inspiracją do nakręcenia aż ośmiu filmów. Rupert Grint przez lata wcielał się w nich w Rona Weasleya, najlepszego przyjaciela tytułowego bohatera. Aktor był jeszcze dzieckiem, gdy otrzymał angaż w produkcji. Obecnie ma 32 lata i założył już rodzinę. 

Grint postanowił dołączyć do grona gwiazd, które są aktywne w social mediach. Filmowy Ron założył profil na Instagramie, gdzie opublikował zdjęcie z malutką córeczką. 

Cześć, Instagramie. Dziesięć lat za późno, ale oto jestem. Przedstawiam wam Wednesday G. Grint. Bądźcie bezpieczni, Rupert - można przeczytać pod fotografią.

Przypominamy, że aktor i jego partnerka Georgia Groom zostali rodzicami w maju 2020 roku. Poniżej można zobaczyć zdjęcie, które znalazło się na profilu Ruperta Grinta.

Rupert Grint w serialu "Servant": gdzie oglądać?

Rupert Grint nie zrezygnował z aktorstwa po zakończeniu pracy na planie "Harry'ego Pottera". Obecnie można go oglądać w serialu "Servant", który jest dostępny na Apple TV. Jest to  horror psychologiczny autorstwa Tony'ego Basgallopa.

Zobacz także:  "Harry Potter": 18 magicznych ciekawostek związanych z serią 

RadioZET.pl/o2.pl/ofeminin.pl