Obserwuj w Google News

"Rolnik szuka żony". Będzie kolejny ślub. Która para stanie na ślubnym kobiercu?

Sylwia Wamej
1 min. czytania
10.05.2019 10:20
Zareaguj Reakcja

W "Rolnik szuka żony" szykuje się huczny ślub. o Tym, że kolejna para pobierze się, poinformował inny uczestnik hitowego show. O kim mowa?

"Rolnik szuka żony". Będzie kolejny ślub. Która para stanie na ślubnym kobiercu?
fot. Instagram.com/ Rolnik szuka zony TVP

Kolejny ślub w "Rolnik szuka żony". Kasia i Piotr pobierają się

W "Rolnik szuka żony" będzie kolejny ślub. O tym, że przed kamerami można znaleźć miłość przekonali się już Grzegorz i Ania Bardowscy czy Małgosia i Paweł Borysewiczowie. Obie pary są szczęśliwymi małżeństwami. Mało tego, doczekali się również dzieci. Teraz przyszedł czas na inną parę. Kasia i Piotr poznali się na planie 4. edycji show, gdzie od razu zwrócili na siebie uwagę. Miłość rozkwitła, a jej owocem jest synek Aleks, który przyszedł na świat w ubiegłym roku. Teraz szczęśliwi rodzice postanowili zalegalizować swój związek.

Łukasz z 5. edycji "Rolnika" pokazał zaproszenie na ślub

O tym, że Kasia i Piotr biorą ślub, poinformował inny uczestnik  "Rolnik szuka żony" - Łukasz, który brał udział w 5. edycji show. Na Instagramie Łukasz zamieścił zaproszenie na ślub. "Będzie wesele Kasi i Piotra z RSZ 4". Internauci w komentarzach życzyli dobrej zabawy Łukaszowi i sugerowali, aby ten już szukał partnerki na wesele. 

W 5. edycji "Rolnik szuka żony" Łukasz wybrał Agatę. Uczestnik programu  oświadczył się jej, a ona powiedziała "tak". Do ślubu jednak nie doszło, bo para rozstała się. Z ich kont społecznościowych zniknęły niedawno wszystkie wspólne zdjęcia. 

 

RadioZEt.pl/ SW