Obserwuj w Google News

Robert Janowski wraca do telewizji. Będzie gospodarzem „Gra muzyka” w TV Puls

Sylwia Wamej
1 min. czytania
10.05.2019 11:22
Zareaguj Reakcja

Robert Janowski wraca do telewizji. Gwiazdor będzie gospodarzem muzycznego show „Gra muzyka” na antenie TV Puls.

Robert Janowski
fot. Piotr Dziurman/ Reporter/ East News

Robert Janowski wraca do telewizji

Robert Janowski w 2018 roku odszedł z telewizji po 21 latach pracy w TVP. Udało mu się jednak wrócić, choć nie do Telewizji Polskiej. Dziennikarz będzie gospodarzem muzycznego show „Gra muzyka” na antenie TV Puls. Na tę chwilę nie są jednak znane szczegóły dotyczące nowego show.

Widzowie znajdą w nim znakomitą rozrywkę, dużo muzyki, emocji i dobrego humoru” – powiedział w rozmowie z serwisem Wirtualnemedia.pl Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls.

„Będzie wiele emocji i rywalizacji o nagrody, dużo świetnej muzyki, a przede wszystkim bardzo dużo ciepłej, rodzinnej rozrywki. Nie zabraknie też gwiazd polskiej sceny muzycznej i artystycznych przyjaciół Roberta Janowskiego” – dodaje Katarzyna Ocioszyńska, prezes Media Corporation w rozmowie z Wirtualnymi Mediami.

Pierwsze odcinki „Gra muzyka” jesienią tego roku

Zdjęcia do programu mają ruszyć w czerwcu, natomiast już teraz trwają castingi do show. Pierwsze odcinki pojawią się na antenie Puls jesienią tego roku.

Robert Janowski od 1997 do 2018 roku prowadził hitowy program „Jaka to melodia” na antenie TVP 1. W zeszłym roku program dotknęły duże zmiany. Nie zgodził się na nie Robert Janowski, który zrezygnował z prowadzenia show. Menadżerka Roberta Janowskiego – Monika Janowska powiedziała, że jej mąż nie może podpisać się pod projektem, który jakością odbiega od poziomu, do którego przyzwyczaił widzów TVP. Nowym gospodarzem „Jaka to melodia” został Norbi.

 

RadioZEt.pl/ SW