Obserwuj w Google News

Rafał Zawierucha na premierze „Pewnego razu... w Hollywood”. Aktor w towarzystwie Brada Pitta i Quentina Tarantino

Sylwia Wamej
2 min. czytania
23.07.2019 11:06
Zareaguj Reakcja

Rafał Zawierucha wziął udział w amerykańskiej premierze filmu „Pewnego razu... w Hollywood”. Gwiazdor na czerwonym dywanie zapozował w towarzystwie Brada Pitta i Quentina Tarantino. 33-letni aktor opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym nie ukrywa ekscytacji obecnością na premierze.

Rafał Zawierucha
fot. Wojciech Strozyk/ Reporter/ East News

Rafał Zawierucha pozuje w towarzystwie Brada Pitta i Quentina Tarantino

Rafał Zawierucha kilka dni temu wyjechał do Kalifornii, aby razem z ekipą obrazu  „Pewnego razu.. w Hollywood” wziąć udział w premierze filmu. Aktor, który w obrazie Tarantino zagrał Romana Polańskiego, podzielił się w mediach społecznościowych zdjęciami z czerwonego dywanu. Rafał Zawierucha pozował w towarzystwie odtwórcy jednej z głównych ról –  Brada Pitta i reżysera obrazu – Quentina Tarantino.

Aaaaa! Jestem tutaj! Już po premierze — teraz całą noc święto kina! Święto Tarantino i całej rodziny! Całuje mocno wszystkich bez wyjątku! Dziękuję za to , że jesteście i pamiętajcie — Kino robimy dla was! Z pełną pokorą i pasją” – napisał aktor w mediach społecznościowych. 

„Pewnego razu... w Hollywood”. Kiedy polska premiera?

Rafał Zawierucha w najnowszym obrazie Quentina Tarantino wcielił się w postać Romana Polańskiego. Jego ówczesną żonę Sharon Tate zagrała Margot Robbie. „Pewnego razu..  w Hollywood” to 9. film Quentina Tarantino. To historia aktora Ricka Daltona i jego przyjaciela kaskadera, którzy powracają do Hollywood. Próbują odnaleźć się w przemyśle filmowym, który ewoluował podczas ich nieobecności. Quentin Tarantino z Leonardo DiCaprio spotkał się już na planie „Django”. Z kolei Brad Pitt i Margot Robbie zagrali u niego po raz pierwszy. Do polskich kin film trafi 16 sierpnia.

 

RadioZEt.pl/ SW