Obserwuj w Google News

Różańcową tajemnicą chwalebną nie jest? - pytanie za milion w Milionerach 14.03. Jaka jest odpowiedź?

Karolina Piotrowska
2 min. czytania
15.03.2019 00:02
Zareaguj Reakcja

W czwartkowym odcinku popularnego teleturnieju "Milionerzy" na widzów czekały duże emocje. Katarzyna Kant-Wysocka usłyszała pytanie za milion złotych i stanęła przed szansą zostania trzecim zwycięzcą programu. Sprawdzamy, jak brzmiało pytanie za milion 14.03. i odpowiedź na nie.

Pytanie za milion w Milionerach 14.03. Jaka jest odpowiedź?
fot. Player.pl / screen

Pytanie za milion złotych 2019 w "Milionerach" - jak brzmiało i jaka jest odpowiedź? Sprawdzamy, czy Katarzyna Kant-Wysocka wygra milion złotych w "Milionerach" i jak brzmiało pytanie za milion złotych w marcu 2019 roku.

Milionerzy: pytanie za milion 2019 - jak brzmiało pytanie i jaka jest odpowiedź? [14.03.2019]

"Milionerzy" niezmiennie zapewniają telewidzom masę wrażeń. Rzecz jasna najbardziej emocjonujące są te pytania, za które uczestnicy mogą wygrać poważne pieniądze. W czwartkowym odcinku przed szansą wygrania głównej nagrody stanęła kolejna uczestniczka.  Katarzyna Kant-Wysocka usłyszała pytanie za milion złotych w Milionerach 2019.

Znamy już pytanie za milion, które padło w odcinku "Milionerów" z 14.03.2019 r. Poznaliśmy je w trakcie programu, a brzmiało ono:

Różańcową tajemnicą chwalebną nie jest: [PYTANIE ZA MILION MILIONERZY 14.03.]

A. Wniebowzięcie Matki Bożej

B. Zmartwychwstanie Jezusa

C. śmierć Jezusa na krzyżu

D. zesłanie Ducha Świętego

Poprawna odpowiedź na pytanie za milion złotych to C. śmierć Jezusa na krzyżu.

» "Milionerzy" 04.03.: Pytanie za milion. Które zwierze się nie spoci?

Czy Katarzyna Kant-Wysocka wygra milion w programie Milionerzy?

Katarzyna Kant-Wysocka to uczestniczka "Milionerów", która od początku w programie radziła sobie doskonale. W pierwszym odcinku zdołała poprawnie odpowiedzieć na sześć pytań, dzięki czemu udało jej się wygrać 20 000 zł. W drugim odcinku teleturnieju "Milionerzy", który wyemitowany został 14 marca, Katarzyna Kant-Wysocka usłyszała pytanie za milion. Odpowiedziała poprawnie i została trzecim zwycięzcą polskiej wersji programu. Do tej pory udało się to także  Krzysztofowi Wójcikowi (2010 r.) oraz Marii Romanek (2018 r.). 

» Katarzyna Kant-Wysocka - kim jest uczestniczka "Milionerów", która wygrała milion? [14.03]

Emisja odcinka nastąpiła w czwartek, 14 marca 2019 roku na kanale TVN o godzinie 20.55. Powtórkę będzie można obejrzeć między innymi na platformie player.pl.

RadioZET.pl/KP