Obserwuj w Google News

„Pukając do drzwi” to nowy film M. Night Shyamalana. Zobacz niepokojący zwiastun [WIDEO]

2 min. czytania
22.09.2022 14:02
Zareaguj Reakcja

„Pukając do drzwi” to najnowsza produkcja spod ręki M. Night Shyamalana, reżysera takich hitów jak „Znaki” i „Szósty zmysł”. O czym opowie jego najnowsze pre-apokaliptyczne dzieło? Kiedy premiera?

Pukając do drzwi - kadr z filmu
fot. materiały prasowe UIP

„Pukając do drzwi” (org. „Knock at the Cabin”) M. Night Shyamalana to adaptacja głośnej powieści „Chata na krańcu świata” (org. “The Cabin at the End of the World”) Paula G. Tremblaya. Jest to opowieść o rodzinie, której spokojne wakacje w chatce w głębi lasu, przeradzają się w koszmar, gdy czterech uzbrojonych mężcyzn bierze ich na zakładników i każe dokonań przedziwnego „wyboru Zofii”, aby w ten sposób… zapobiec apokalipsie. Jako, że członkowie familii mają ograniczony dostęp do wiadomości z prawdziwego świata, sami muszą zdecydować czy wierzą w słowa porywaczy czy samodzielnie skazują się na chorą grę, którą bandyci im przygotowali. Czas mija, a napięcie stale rośnie.

Redakcja poleca

„Pukając do drzwi” – zwiastun 

W sieci zadebiutował właśnie pierwszy, niepokojący zwiastun nowego filmu Shyamalana. Materiał prezentuje się następująco:

„Pukając do drzwi” – twórcy i obsada

Reżyserem i współautorem scenariusza jest M. Night Shyamalan. Skrypt, na bazie powieści Tremblaya powstał we współpracy ze Stevem Desmondem i Michaelem Shemanem.

Na ekranie zobaczymy natomiast takie gwiazdy kina i teatru, jak: Dave Bautista („Diuna”, „Strażnicy Galaktyki”), Jonathan Groff („Mindhunter”, „Glee”, musical „Hamilton”), Ben Alrdidge („Biblia”, „Fleabag”), Nikki Amuka-Bird („Old”), Abby Quinn („Małe kobietki”), debiutanka Kristen Cui czy wreszcie Rupert Grint, najlepiej znany z roli Rona Weasleya w filmach z serii „Harry Potter” oraz współpracownik Shyamalana w doskonałym serialu Apple TV+ „Servant”.

„Pukając do drzwi” – kiedy premiera?

Polska premiera filmu odbędzie się równolegle z ameykańską. Film trafi do kin w Polsce i USA już 3 lutego 2023 roku.

Czytaj także:  "Mała Syrenka": Halle Bailey to nie pierwsza czarnoskóra syrena Disneya. Rasiści znowu się ośmieszyli

RadioZET.pl/Variety/informacja prasowa UIP/YouTube

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.