Obserwuj w Google News

Psy 3. W imię zasad: Bogusław Linda i Cezary Pazura nie zagrają głównych ról?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
19.07.2019 11:11
Zareaguj Reakcja

Wielbiciele sensacyjnych produkcji Władysława Pasikowskiego niecierpliwie czekają na film „Psy 3. W imię zasad”. W ikonicznych rolach ponownie zobaczymy Bogusława Lindę i Cezarego Pazurę. Jednak z medialnych doniesień wynika, że nie będą głównymi bohaterami. Kto został gwiazdą nowych „Psów”?

Psy 3. W imię zasad: Bogusław Linda i Cezary Pazura nie zagrają głównych ról?
fot. screen: YouTube

Władysław Pasikowski to utalentowany reżyser, który doskonale odnalazł się w kinie sensacyjnym i kryminalnym. Widzowie uwielbiają go między innymi za dwie części „Psów”, które stały się w Polsce produkcjami kultowymi. Ogromną radość sprawiła im więc informacja, że Pasikowski nakręci kolejną część serii. Na 17 stycznia 2020 roku zapowiedziano „Psy 3. W imię zasad”. Tym bardziej że na ekranie pojawią się dobrze znani bohaterowie, w których ponownie wcielą się Bogusław Linda i Cezary Pazura. Zawiodą się jednak ci, którzy spodziewali się zobaczyć ich w rolach głównych.

Psy 3. W imię zasad: Kto zagra głównych bohaterów filmu Pasikowskiego?

O tym, że w nowym filmie Pasikowskiego pojawią się nowe postacie mające znaczny wpływ na fabułę, poinformował na Instagramie Cezary Pazura.

– Wracam do roli Waldka „Nowego” Morawca. Będzie też oczywiście Bogusław Linda jako Franz Maurer. Odkąd widzieliśmy się po raz ostatni, wyrosło całe pokolenie nowych „psów”. Wkrótce ich poznacie – czytamy w poście opublikowanym przez aktora.

Według „Super Expressu” rzeczywiście w trzeciej części filmu pojawią się nowe „psy”. Aktorski duet mają stworzyć  Sebastian Fabijański i Marcin Dorociński. Dorociński uznawany jest za jednego z ulubionych aktorów reżysera, a Fabijański doświadczenia nabierał, grając w filmach Patryka Vegi.

Widzowie z pewnością chcieliby, aby Franz Maurer i Waldek Morawiec grali główne skrzypce w „Psach 3”. Kto wie, być może Dorociński i Fabijański rzeczywiście stworzą dobrze przyjęte, nowe pokolenie „psów”? Przekonamy się o tym w styczniu.

 

RadioZET.pl/MF