Obserwuj w Google News

Przyjaciółki: Stefan Pawłowski dołączył do obsady. W serialu pojawi się jesienią

Sylwia Wamej
1 min. czytania
30.07.2019 13:29
Zareaguj Reakcja

Stefan Pawłowski dołączył do obsady serialu „Przyjaciółki”. Aktor znany z takich seriali, jak m.in. „Czas Honoru” i „O mnie się nie martw”, będzie partnerował na ekranie Markowi Bukowskiemu i Anicie Sokołowskiej. Kogo zagra 33-letni aktor?

Stefan Pawłowski
fot. Instagram.com/ Stefan Pawłowski

Stefan Pawłowski dołączył do obsady „Przyjaciółek”

Stefan Pawłowski dołączył do ekipy serialu „Przyjaciółki”. 33-letni aktor zagra nową postać. Pawłowski wcieli się w brata Janka, który jest artystą, ma pełno pomysłów, ale też buja w obłokach. Brat Janka dość nagle wkroczy do życia serialowej Zuzy i jej ukochanego. Bohater grany przez Pawłowskiego — Igor nieoczekiwanie zapuka do domu Zuzy. Janek nie będzie jednak zachwycony odwiedzinami brata.

Ich relacje nigdy nie były najcieplejsze, a Janek wciąż będzie mieć do niego żal. Jednak mąż Zuzy nigdy nie wspominał, że ma brata. Co zatem zaszło między nimi? Nawet matka Janka, jeszcze gdy żyła, nie wspominała o młodszym synu. Niewykluczone, że w odcinkach po wakacjach to właśnie Igor będzie przyczyną kolejnych konfliktów w związku Zuzy. Z kolei jego relacje z Jankiem doprowadzą do poważnego kryzysu w ich rodzinie.

Stefan Pawłowski: Kim jest 33-letni aktor?

Stefan Pawłowski zaskarbił sobie sympatię widzów w serialu „O mnie się nie martw”. 33-letni aktor grał również w takich  produkcjach jak m.in. „Belfer”, „Niania”, „Czas honoru” oraz „Hotel 52”. Stefan ma również na swoim koncie kilkanaście ról dubbingowych, m.in. „Niesamowity Spider-Man”, „Transformers: Wiek zagłady” oraz „Bestia z Wolsberga”.

 

RadioZEt.pl/ SW