Obserwuj w Google News

Projekt Lady: Uczestniczka Magda Świderska w sesji dla magazynu CKM. Internauci: „Bardzo niekorzystna”

Maciej Friedrich
2 min. czytania
31.05.2019 12:47
Zareaguj Reakcja

Magda Świderska to jedna z uczestniczek 2. edycji popularnego show „Projekt Lady”. Po zakończeniu przygody z programem postanowiła związać swoją karierę z modelingiem. Jej urodę docenił magazyn „CKM”, zapraszając do udziału w sesji zdjęciowej. W sieci pojawiła się okładka nowego numeru magazynu, jednak zdjęcie Świderskiej nie wszystkim przypadło do gustu.

Magda Świderska na okładce CKM
fot. Instagram:@swiderska.magda

„Projekt Lady 4” wystartował, 20 maja mogliśmy obejrzeć pierwszy odcinek nowej odsłony show prowadzonego przez Małgorzatę Rozenek-Majdan. Za sukces programu odpowiadają między innymi charyzmatyczne uczestniczki, których przemiana w damy wzbudza dużą ciekawość widzów. Część dziewcząt, które brały udział w poprzednich edycjach, rzeczywiście odmieniła swoje życie. Jedną z nich jest znana z 2. edycji Magda Świderska.

Urodę aspirującej modelki docenił magazyn dla mężczyzn „CKM”, który zaprosił ją do wzięcia udziału w odważnej sesji oraz udzielenia wywiadu. Zdjęcie Magdaleny znalazło się na okładce jubileuszowego, 250. wydania magazynu.

Magdalena Świderska z Projektu Lady na okładce CKM

Zaproszeniem do „CKM” Świderska pochwaliła się fanom za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie napisała:

„Jest i ono. Już dostępne w sklepach. Zapraszam do zakupu CKM Polska. W środku nie tylko zdjęcia, możecie również przeczytać wywiad ze mną. Jest to dla mnie naprawdę szczególny moment i swego rodzaju spełnienie jednego z marzeń. Mam nadzieje, że Wam się spodoba”.

Zdjęcie okładki wywołało poruszenie wśród fanów Magdy. Zdecydowana większość gratulowała jej udziału w sesji i komplementowała, znalazły się również głosy krytykujące fotografię. Zdaniem części osób poza, w jakiej widzimy Świderską, jest nienaturalna. Chodzi głównie o zbyt wyeksponowane udo uczestniczki „Projektu Lady”.

„Poza bardzo niekorzystna, a szkoda”.

„Co się stało z jej udem? Jakieś nieproporcjonalne do reszty sylwetki”.

„Na wybieg do znanego projektanta byś się nie dostała. Kto co lubi , ale zero klasy, a ten biust sztuczny jest okropny. Nie hejtuje , ale oszpeciłaś się” – czytamy w sieci.

Magdalena Świderska – kim jest uczestniczka Projektu Lady?

W 2. edycji „Projektu Lady” poznaliśmy Magdalenę Świderską jako hostessę studiującą dietetykę. Uczestniczka nie ukrywała, że prowadziła imprezowy styl życia. Po zakończeniu przygody z show Magda postanowiła skupić się na karierze w modelingu. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, publikuje swoje zdjęcia w rozmaitych, często odważnych stylizacjach. Jej profil na Instagramie cieszy się dużą popularnością, obserwuje go ponad 112 tysięcy użytkowników sieci.

 

ZOBACZ: Jacek Rozenek w szpitalu. Były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan miał udar

RadioZET.pl/MF