Obserwuj w Google News

Polska dziennikarka modowa walczy z rakiem. „Wyleczyć się i zapomnieć”

Sylwia Wamej
2 min. czytania
15.05.2019 13:31

Anna Puślecka, dziennikarka modowa, podzieliła się z fanami osobistym wpisem. Prowadząca wielu programów telewizyjnych o tematyce modowej przyznała, że choruje na raka piersi. „Zaczynam bieg po zwycięstwo, po złoto” – zaczęła swój wpis na Instagramie Anna Puślecka.

Anna Puślecka
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Anna Puślecka podzieliła się z fanami trudnym wyznaniem

Anna Puślecka za pośrednictwem Instagrama poinformowała swoich fanów, że choruje na raka. Dziennikarka opublikowała zdjęcie sprzed szpitala onkologicznego i bardzo osobisty wpis. Choć sprawa jest bardzo poważna, dziennikarka zamierza zacięcie walczyć.

„Zaczynam bieg po zwycięstwo, po złoto!!! Czyli fashion wkracza na korytarze Centrum Onkologii i na pewno nie będzie to miejsce w I rzędzie na pokazie... Pozwalam sobie na ten niewybredny żart, bo dotyczy on MNIE. Diagnozę już mam, zaczęłam leczenie. Ktoś zapyta: czy ONA się nie badała??? Odpowiem: owszem, badała się. Ale »franca« którą mam była niewykrywalna nawet przez badanie powszechnie uznawane za bardzo dokładne” – napisała Anna Puślecka.

W dalszej części wpisu dziennikarka napisała, że teraz nie jest czas na łzy.

„Strach, miesiące diagnostyki, niepewność i morze wylanych łez. Ale teraz z tym wszystkim koniec, nie czas na łzy. Jest plan do wykonania, projekt pod hasłem »wyleczyć się i zapomnieć«. – podkreśla Puślecka.

„Nie zrezygnuję z kobiecości i szpilek”

Dziennikarka o chorobie zdecydowała się powiedzieć również w wywiadzie z serwisem Plejada.pl. W rozmowie z Marcinem Cejrowskim opowiedziała o swojej walce z chorobą. Puślecka podkreśliła też, że nawet w okresie choroby nie zamierza zrezygnować ze szpilek i kobiecości.

 „To, że mam raka, nie znaczy, że zrezygnuję ze szpilek i kobiecości. Nie ma takiej opcji. Tak się noszę na co dzień i nie widzę powodu, aby na zabiegi chodzić w dresach. Traktuję to jako normalne wyjście do miasta czy do pracy. Zresztą przed pierwszą chemią miałam spotkanie biznesowe, a przed drugą poszłam na press day do Kasi Sokołowskiej. A potem prosto do szpitala” – powiedziała w rozmowie z serwisem Plejada.pl

 

RadioZEt.pl/ Plejada.pl/ SW