Obserwuj w Google News

„Pewnego razu w Hollywood”: Rafał Zawierucha w zwiastunie filmu Quentina Tarantino

Sylwia Wamej
2 min. czytania
22.05.2019 10:09
Zareaguj Reakcja

Na Festiwalu Filmowym w Cannes swoją premierę miał nowy film Quentina Tarantino „Pewnego razu... w Hollywood”. W sieci pojawił się również oficjalny zwiastun produkcji, w którym znalazł się m.in. Rafał Zawierucha, odtwórca roli Romana Polańskiego.

„Pewnego razu w Hollywood”: Rafał Zawierucha w zwiastunie filmu Quentina Tarantino
fot. Screen YouTube/ Pewnego razu w Hollywood

Rafał Zawierucha w oficjalnym zwiastunie „Pewnego razu w Hollywood”

Film „Pewnego razu... w Hollywood” zadebiutował we wtorek na festiwalu w Cannes. Na czerwonym dywanie pojawili się odtwórcy głównych ról, m.in. Brad Pitt, Leonardo DiCaprio oraz Margot Robbie. Nie zabrakło  Rafała Zawieruchy, który w nowym filmie Tarantino wciela się w postać Romana Polańskiego – męża Sharon Tate. Wbrew plotkom polski aktor nie został wycięty z filmu. Świadczy o tym zwiastun, w którym 33-letni Rafał Zawierucha pojawia się w kilku krótkich odsłonach.

60813104_1067337166799360_7828607091383205888_n
fot. Screen YouTube

„Pewnego razu... w Hollywood”. Kiedy w kinach?

Jak donosi magazyn „Kino”, Rafał Zawierucha pojawia się w kilku scenach na początku produkcji.

Zawierucha jako Roman Polański jest w kilku scenach na początku, mówi chyba jedno zdanie. Rola malutka, ale jednak jest” – czytamy. Pierwsze recenzje nowej produkcji Quentina Tarantino również są bardzo dobre. Akcja „Pewnego razu... w Hollywood” rozgrywa się w 1969 roku w Los Angeles. Główni bohaterowie to Rick Dalton – była gwiazda westernów oraz jego dubler Cliff Booth – walczący o przetrwanie w Hollywood. Tłem historii będzie zabójstwo Sharon Tate i czwórki jej przyjaciół przez sektę Charlesa Mansona. 

Cannes 2019: Rafał Zawierucha na czerwonym dywanie

Rafał Zawierucha pojawił się również na czerwonym dywanie Festiwalu w Cannes. Oprócz polskiego aktora pozowali również odtwórcy głównych ról: Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, a także reżyser „Pewnego razu... w Hollywood” – Quentin Tarantino. Obraz trafi do polskich kin 9 sierpnia 2019 roku w 50. rocznicę zabójstwa Sharon Tate.

 

RadioZEt.pl/ SW