Obserwuj w Google News

Klan: Paulina Holtz zbiera rzeczy ze śmietnika. Gwiazda serialu wytłumaczyła, dlaczego to robi

Roksana Orlicka
2 min. czytania
04.12.2019 10:37
Zareaguj Reakcja

Paulina Holtz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd serialu „Klan”. Aktorka zdradziła, że ma nietypowe hobby. Okazuje się, że Holtz w kwestiach dekorowania mieszkania szuka inspiracji... na śmietniku. Wytłumaczyła, dlaczego to robi. 

Paulina Holtz zbiera rzeczy ze śmietnika wytłumaczyła dlaczego
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Paulina Holtz ma nietypowe hobby! Gwiazda serialu „Klan” zdradziła, że zdarza się jej kolekcjonować rzeczy, które znajdzie na śmietniku. Aktorka szuka rzeczy nietypowych, oryginalnych i z duszą. Zdradziła, jak wygląda jej mieszkanie oraz jaką zasadą kieruje się podczas dekorowania domu. 

Klan: Paulina Holtz ma nietypowe hobby. Zdradziła, że kolekcjonuje rzeczy ze śmietnika

Paulina Holtz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy „Klanu”. Okazuje się, że aktorstwo wcale nie jest jej największą pasją. Holtz sama urządziła swój dom. Co więcej, próżno szukać w jej mieszkaniu najnowszych trendów wnętrzarskich.

Zobacz także:  Klan: TVP oszczędza na serialu? „Gram przeważnie w moich prywatnych ubraniach”

Aktorka wyznała, że mieszka w starym bloku i do tego lubi się otaczać rzeczami z duszą. Paulina Holtz uwielbia kolekcjonować rzeczy, które znajdzie na targach staroci, w sklepach z meblami używanymi, ale też... na śmietniku.

Mam w mieszkaniu starą, przedwojenną, oryginalną z 1937 roku podłogę zwaną „gorsecikami”. Jakiś czas temu ktoś w naszej kamienicy robił remont i wywalił na śmietnik 4 worki tych kafelków. Abstrahując od tego, że stracił kupę kasy, bo mógł je sprzedać, jestem mega wdzięczna! – zdradziła na swoim profilu na Instagramie.

Aktorka wyznała, że znalezione kafelki wykorzysta w wyremontowanej łazience. 

Przypominamy, że Paulina Holtz jest gwiazdą „Klanu”. Serial jest emitowany na TVP1 od poniedziałku do soboty o godzinie 18:00.

Zobacz także:  Klan: Agnieszka Wosińska wróciła na salony. Jak zmieniła się serialowa Dorota?

 

RadioZET.pl/Jastrząbpost.pl/RO