Obserwuj w Google News

PIG - Nicolas Cage mści się na porywaczach ulubionej świni. Zwiastun absurdalnego thrillera [WIDEO]

2 min. czytania
28.06.2021 09:29
Zareaguj Reakcja

Nicolas Cage od lat coraz bardziej zaskakuje doborem swoich produkcji filmowych. Aktor, nagrodzony kiedyś Oscarem za rolę w "Zostawić Las Vegas", od kilku sezonów występuje w produkcjach absurdalnych, szalonych i pozbawionych granic dobrego smaku. Tym razem aktor wcieli się w farmera, który próbuje odzyskać swoją ukochaną świnię. Co jeszcze wiemy o filmie „PIG”?

Mandy - kadr z fillmu
fot. materiały prasowe Velvet Spoon

Nicolas Cage po raz kolejny w szalonej i niekonwencjonalnej roli filmowej. Po występach w krwawej „Mandy”, przedziwnym „Kolorze z przestworzy” na bazie opowiadania H.P Lovecrafta czy filmie „Niewesołe miasteczko”, gdzie zmagał się z ożywionymi robotami z centrum rozrywki dla dzieci, przyszedł czas na rolę farmera i poszukiwacza trufli, który mści się na tych, którzy ukradli mu z zagrody najukochańszą świnię, wierną towarzyszkę prac.

Redakcja poleca

„PIG” – zwiastun 

Film reklamowany jest następującym zwiastunem:

„PIG” – obsada i ekipa

Na pomysł filmu wpadł reżyser i scenarzysta Michael Sarnoski, najlepiej znany z pracy przy serialach telewizyjnych „Olympia” i „Friday Night Legacy”. Scenariusz do „PIG” powstał we współpracy z Vanessą Block.

Na ekranie zobaczymy natomiast nie tylko Nicolasa Cage’a, ale takżę takich aktorów jak: Alex Wolff, Adam Arkin i Gretchen Corbett. Co ciekawe – w jednym z wywiadów, które Wolff udzielił magazynowi „The Hollywood Reporter”, praca na planie filmu sprawiła, że młody aktor może nazywać Nicolasa Cage’a swoim przyjacielem i jedną z najbardziej zaufanych osób. Czy podobna energia będzie biła też z ekranu?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„PIG” – kiedy premiera?

Amerykańska premiera filmu przewidziana jest na 16 lipca. Chwilowo nie wiadomo czy i kiedy film zawita na ekranach polskich kin. Biorąc jednak pod uwagę, że w naszym kraju nie brakuje fanów Cage’a i jego nietuzinkowego doboru ról, należy zakładać, że „PIG” w którymś momencie dotrze też do polskich odbiorców.

Czytaj także:  „Annette“ – film w polskich kinach tego samego dnia, co jego światowa premiera na festiwalu w Cannes

RadioZET.pl/The Hollywood Reporter/FDB.pl