Obserwuj w Google News

Oscary 2021: wpadka Reginy King. Aktorka o mało nie spadła ze sceny [WIDEO]

1 min. czytania
26.04.2021 12:42

Regina King otworzyła Oscary 2021. Aktorka i laureatka Oscara zaliczyła zabawną wpadkę, potykając się o własną suknię. Jej reakcja rozbawiła widzów. Zobaczcie wideo.

Oscary 2021: wpadka Reginy King. Aktorka o mało nie spadła ze sceny [WIDEO]
fot. Rex Features/East News

Oscary 2021 poprowadziło wiele znanych osobistości ze świata kina. 93. ceremonię wręczenia Oscarów rozpoczęła 50-letnia aktorka Regina King, której nie udało się uniknąć wpadki. Gwiazda filmu "Gdyby ulica Beale umiała mówić" zachowała jednak zimną krew, a jej reakcja stała się hitem internetu.

Oscary 2021 - wpadka Reginy King

Regina King, która w 2019 roku otrzymała Oscara za drugoplanową rolę żeńską w filmie "Gdyby ulica Beale umiała mówić", otworzyła tegoroczną galę rozdania Oscarów. Wchodząc na scenę, aktorka potknęła się jednak o swoją suknię i o mały włos nie straciła równowagi. Zachowała jednak zimną krew i z gracją przeszła do wystąpienia. Wpadkę skwitowała uśmiechem i krótkim "Tak właśnie wygląda telewizja na żywo". Swoją reakcją zaskarbiła sobie serca internautów.

Redakcja poleca

Regina King nie jest pierwszą osobą, która zaliczyła tego typu wpadkę. W 2013 roku  Jennifer Lawrence przewróciła się na schodach, gdy zmierzała po odbiór statuetki za występ w "Poradniku pozytywnego myślenia".

6 lat później  Rami Malek, po wygłoszeniu mowy... spadł ze sceny. Potrzebna była wówczas interwencja ratowników medycznych, jednak na szczęście nic poważnego się nie stało.

Redakcja poleca
Polscy aktorzy i twórcy nagrodzeni Oscarem - zobacz, kto zdobył złotą statuetkę