Obserwuj w Google News

Orange Is The New Black: Beata Kozidrak promuje serial. Lepsza od Magdy Gessler? [WIDEO]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
29.07.2019 11:19

Przed nami finałowy sezon serialu „Orange Is The New Black”, jednej ze sztandarowych produkcji Netflixa. Platforma promuje produkcję spotem, w którym główną rolę zagrała Beata Kozidrak. Zabawne nagranie zachwyciło fanów i podbija internet.

Orange Is The New Black: Beata Kozidrak promuje serial. Lepsza od Magdy Gessler? [WIDEO]
fot. screen:YouTube

Orange Is The New Black” to jeden ze sztandarowych seriali Netflixa, który zyskał ogromną popularność wśród widzów platformy. Komediodramat, którego bohaterkami są kobiety osadzone w zakładzie karnym. Ich wzajemne relacje i ciekawe historie stały się podstawą do opowiedzenia historii zabawnych, a często również wzruszających. Netflix postawił na mocną promocję serialu, wykorzystując w tym celu spoty z udziałem polskich gwiazd.  Szósty sezon promowała Magda Gessler. Z kolei w zapowiedzi finałowej odsłony „Orange Is The New Black” zobaczyć możemy Beatę Kozidrak.

Orange Is The New Black — Beata Kozidrak promuje serial Netflixa

Siódmy sezon „Orange Is The New Black” zapowiedziany został jako ostatnia seria popularnego serialu. Z pewnością wielu fanów czuje zawód, że to już koniec przygód ich ulubionych bohaterek. Być może jednak dzięki temu serial nie „rozmieni się na drobne” i zakończy w odpowiednim momencie. W sieci pojawił się spot promujący finałowy sezon, w którym oglądać możemy Beatę Kozidrak. Polska piosenkarka wcieliła się w nim w rolę nowej więźniarki, którą oceniają bohaterki serialu. W zabawnym filmiku nie zabrakło wokalnych popisów krajowej gwiazdy, która wykonała fragment jednego ze swoich hitów. Nagranie bardzo spodobało się fanom i podbija internet, pojawiając się na coraz to nowych serwisach. 

Netflix doskonale radzi sobie z promocją swoich produktów, finałowy sezon „Orange Is The New Black” jest tego świetnym przykładem. A wam który spot bardziej przypadł do gustu?

 

RadioZET.pl/MF