Obserwuj w Google News

"Ojciec" - gdzie obejrzeć film nominowany do Oscara 2021 z Anthonym Hopkinsem i Olivią Colman?

2 min. czytania
16.04.2021 14:16
Zareaguj Reakcja

"Ojciec" z Anthonym Hopkinsem i Olivią Colman został nominowany do Oscarów 2021. Gdzie obejrzeć cały film online? Czy jest dostępny na platformach Netflix lub HBO GO?

Ojciec - Anthony Hopkins - kadr z filmu
fot. Everett Collection/East News

Film "Ojciec" został nominowany do Oscarów 2021 w sześciu kategoriach. Czy produkcję z Anthonym Hopkinsem i Olivią Colman można obejrzeć online na popularnych platformach streamingowych takich jak Netflix, czy HBO GO?

"Ojciec" - gdzie obejrzeć cały film online?

Jednym z faworytów Oscarów 2021 jest "Ojciec" - brytyjski dramat w reżyserii Floriana Zellera z nominowanymi do nagrody Akademii Filmowej Anthonym Hopkinsem i Olivią Colman w rolach głównych. Kinomani zapewne zastanawiają się, gdzie mogą obejrzeć głośną produkcję. "Ojciec" niestety nie trafił do bazy żadnej z platform streamingowych takich jak Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video, Ipla, Player, VOD.pl, Canal+, MOJEeKINO, czy CDA Premium. Z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa nie można go obejrzeć również w kinie, ponieważ multipleksy i kina studyjne są obecnie zamknięte. Miłośnikom filmów pozostaje więc czekać na informację o polskiej premierze filmu "Ojciec".

Redakcja poleca

"Ojciec" - o czym jest film? Zobacz zwiastun

Film "Ojciec" to poruszająca historia o przemijaniu i miłości. Olivia Colman wciela się w Annę - kobietę, która stara się opiekować 80-letnim ojcem, Anthonym. W tytułowej roli wystąpił Anthony Hopkins. Bohaterka martwi się o Anthony'ego, ponieważ staruszek zaczyna mieć oznaki demencji. Mężczyzna zaczyna się niepokojąco zachowywać i powoli znika jego dawna natura.

Oglądaj

W filmie ze scenariuszem Floriana Zellera i Christophera Hamptona w pozostałych rolach wystąpili Mark Gatiss, Imogen Poots, Rufus Sewell i Olivia Williams.

Redakcja poleca

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku

"Ojciec" - w jakich kategoriach został nominowany do Oscarów 2021?

Film z Anthonym Hopkinsem i Olivią Colman jest uznawany za jednego z faworytów Oscarów 2021. Został nominowany w sześciu kategoriach: Najlepszy film, Najlepszy aktor pierwszoplanowy, Najlepsza aktorka drugoplanowa, Najlepszy scenariusz adaptowany,  Najlepsza scenografia i Najlepszy montaż. Produkcja już została nagrodzona wieloma statuetkami, między innymi dwiema nagrodami BAFTA w kategoriach Najlepszy aktor pierwszoplanowy i Najlepszy scenariusz adaptowany. O tym, czy "Ojciec" zdobędzie Oscary, dowiemy się już 25 kwietnia 2021 roku podczas 93. gali wręczenia statuetek.

Redakcja poleca

RadioZET.pl
Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET