Obserwuj w Google News

"Obecność 3" będzie najstraszniejszym horrorem z serii? Na to wskazują nowe zapowiedzi [WIDEO]

2 min. czytania
25.05.2021 13:40
Zareaguj Reakcja

Premiera horroru "Obecność 3: Na rozkaz diabła" zbliża się wielkimi krokami, a studio Warner Bros. nie zwalnia tempa w promowaniu produkcji. W sieci ukazały się aż trzy nowe klipy, które dowodzą, że 3. "Obecność" będzie tą najbardziej przerażającą.

"Obecność 3" będzie najstraszniejszym horrorem z serii? Na to wskazują nowe zapowiedzi [WIDEO]
fot. NEW LINE CINEMA / TACKETT, MICHAEL / Album/EAST NEWS

"Obecność" to obecnie niezwykle poważana marka na gruncie kina grozy. Seria zapoczątkowana przez Jamesa Wana udowodniła, że mainstreamowe horrory wciąż mogą mieć wiele do zaoferowania, a historia Warrenów porwała (i przeraziła) miliony widzów na całym świecie. Teraz nadciąga trzecia odsłona i wszystko wskazuje na to, że będzie jeszcze straszniejsza, niż poprzednie.

"Obecność 3: Na rozkaz diabła" - nowe zapowiedzi horroru

"Obecność 3: Na rozkaz diabła" to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Nic zresztą dziwnego, w końcu poprzednie części udowodniły, że twórcy tego uniwersum doskonale wiedzą, jak zmrozić nam krew w żyłach. Dochodzi do tego również fakt, iż "Na rozkaz diabła" różnić się będzie od poprzedników. Zamiast nawiedzonego domu ujrzymy salę rozpraw, a fabuła oscylować będzie wokół mężczyzny oskarżonego o morderstwo, który zarzekał się, że zbrodni dokonał demon. "Obecność 3" jawi się zatem jako swoisty powiew świeżości, co może zbawiennie podziałać na całe uniwersum.

Redakcja poleca

W ramach promocji "Obecności 3: Na rozkaz diabła", studio Warner Bros. zaprezentowało aż trzy nowe klipy z filmu. Każdy z nich ma za zadanie wzbudzić naszą ciekawość w nieco inny sposób. Pierwszy udowadnia, że czeka nas "Obecność" jakiej jeszcze nie widzieliśmy, gdyż zamiast z kościołem i siłami zła, bohaterowie zmierzą się z wymiarem sprawiedliwości

Druga zapowiedź ma nas (skutecznie zresztą) przerazić i udowodnić, że czeka nas najstraszniejsza odsłona "Obecności".

Ostatni klip uderza zaś w sferę emocjonalną, przedstawiając głównego bohatera tuż po dokonaniu morderstwa

"Obecność 3: Na rozkaz diabła" - kiedy premiera?

"Na rozkaz diabła" jest pierwszą odsłoną serii, której nie wyreżyserował James Wan. Za kamerą stanął Michael Chaves, który wcześniej stworzył inny horror z uniwersum "Obecności" -  "Topielisko. Klątwa La Llorony". Scenariusz zaś wyszedł spod ręki Davida Leslie Johnsona, który pracował już nad 2. częścią.

W rolach głównych powrócą Vera Farmiga i Patrick Wilson. "Obecność 3: Na rozkaz diabła" zadebiutuje w polskich kinach już 11 czerwca 2021 roku.

Redakcja poleca
QUIZ: Jak dobrze znasz najpopularniejsze horrory ostatnich lat?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.