Obserwuj w Google News

Finałowy zwiastun "Obecności 3" zapowiada horror najwyższej klasy. Premiera wkrótce! [WIDEO]

1 min. czytania
02.06.2021 12:25
Zareaguj Reakcja

Premiera filmu "Obecność 3: Na rozkaz diabła" tuż tuż. Studio Warner Bros. nie zwalnia z promocją swojej najnowszej produkcji, prezentując finałowy zwiastun wyczekiwanego horroru.

Finałowy zwiastun "Obecności 3" zapowiada horror najwyższej klasy. Premiera wkrótce! [WIDEO]
fot. Album Online/East News

"Obecność 3: Na rozkaz diabła" wejdzie do kin za niecałe dwa tygodnie, a tymczasem zaprezentowano nam przerażający finałowy zwiastun. Studio Warner Bros. ewidentnie zapewnia, że czeka nas najmroczniejsza z dotychczasowych odsłon "Obecności". Zobaczcie wideo.

"Obecność 3: Na rozkaz diabła" - finałowy zwiastun

W 3. części "Obecności" poznamy historię młodzieńca imieniem Arne, który zostaje oskarżony o dokonanie brutalnego morderstwa. Chłopak zapewnia jednak o swojej niewinności twierdząc, że za zbrodnią stoi demon, który go opętał. Autentyczną historię, którą posiłkowali się twórcy filmu "Obecność 3: Na rozkaz diabła", opisaliśmy wam szczegółowo w innym artykule.

"Obecność 3: Na rozkaz diabła" - jak wyglądała prawdziwa historia, na której oparto fabułę horroru?

"Obecność 3: Na rozkaz diabła" - kiedy premiera?

W rolach głównych powrócą Vera Farmiga i Patrick Wilson. Oprócz nich na ekranie zawitają między innymi Ruairi O'Connor, Sarah Catherine Hook, Julian Hilliard, Charlene Amoia oraz Sterling Jerins. "Obecność 3: Na rozkaz diabła" w reżyserii Michaela Chavesa zadebiutuje w polskich kinach już 11 czerwca 2021 roku.

Redakcja poleca
QUIZ: Jak dobrze znasz najpopularniejsze horrory ostatnich lat?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.