Obserwuj w Google News

"Nie oddychaj 2" w nowym przerażającym zwiastunie. Szykuje się najlepszy horror tego lata? [WIDEO]

2 min. czytania
05.08.2021 15:25
Zareaguj Reakcja

Kontynuacja horroru "Nie oddychaj" - po porażce trzeciej "Obecności" - ma realną szansę stać się najlepszym horrorem tego lata. Dowodzi tego nowy zwiastun (okraszony kategorią R, czyli tylko dla dorosłych), który zapowiada dużo przemocy i istną jazdę bez trzymanki. 

"Nie oddychaj 2" w nowym przerażającym zwiastunie. Szykuje się najlepszy horror tego lata? [WIDEO]
fot. materiały prasowe Sony Pictures Entertainment/ zdjęcie promujące film "Nie oddychaj 2"

"Nie oddychaj" to głośny film grozy z 2016 roku, który już wkrótce doczeka się sequela. Tym razem jednak role się odwrócą, a myśliwy stanie się zwierzyną. Jednak czy na pewno? Najnowszy zwiastun "Nie oddychaj 2" obiecuje jeszcze więcej gore, jeszcze więcej przemocy i jeszcze więcej napięcia. Sami zobaczcie.

Redakcja poleca

"Nie oddychaj 2": nowy zwiastun

Akcja filmu rozgrywać się będzie kilka lat po wydarzeniach z oryginału, kiedy to grupka nieroztropnych nastolatków włamała się do domu niejakiego Normana Nordstroma - weterana wojennego znanego również jako Ślepiec. Dzieciaki szybko pożałowały swojej decyzji, a antagonista zgotował im istne piekło na ziemi.

Teraz Norman wychowuje młodą dziewczynkę, którą uratował z pożaru, a ich (niejako) sielskie życie zakłóca pojawienie się intruzów. Tym razem jednak szanse będą bardziej wyrównane - włamywacze są bowiem pokaźną grupą silnych, dorosłych, uzbrojonych, a przede wszystkim bezwzględnych mężczyzn. Czy i oni pożałują, że zadarli ze Ślepcem? Przekonamy się.

"Nie oddychaj 2": kiedy premiera?

Fede Álvarez (twórca nowej wersji "Martwego zła") nie powrócił na stanowisku reżysera, napisał jednak scenariusz wspólnie z Rodo Sayaguesem, który tym razem stanął za kamerą. Dla Sayaguesa "Nie oddychaj 2" jest reżyserskim debiutem.

W roli głównej powróci Stephen Lang, a na ekranie towarzyszyć mu będą między innymi Madelyn GraceBrendan Sexton III. "Nie oddychaj 2" zawita na ekranach kin już 13 sierpnia 2021 roku

QUIZ: Jak dobrze znasz najpopularniejsze horrory ostatnich lat?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Bloody-disgusting.com