Obserwuj w Google News

"Nie czas umierać" przesunięty z powodu epidemii koronawirusa. Kiedy premiera?

Sylwia Wamej
1 min. czytania
04.03.2020 20:00
Zareaguj Reakcja

"Nie czas umierać" to nowy film o przygodach Jamesa Bonda. Produkcja została jednak przesunięta ze względu na epidemię panującego na świecie koronawirusa.

007
fot. Instagram.com/James Bond

James Bond przesunięty z powodu epidemii koronawirusa

"Nie czas umierać" to 25. odsłona przygód Jamesa Bonda. Produkcja miała wejść do kin już w kwietniu, co oznacza, że premiera miałaby się odbyć niebawem. Jak się okazuje, Wytwórnie MGM i Universal oraz producenci doszli do wniosku, że trzeba przesunąć datę premiery na listopad 2020. Informacja podana została na profilach społecznościowych filmu.

Powodem jest panująca na świecie epidemia koronawirusa. Wirus rozprzestrzenia się po całym świecie, również w Stanach Zjednoczonych. Niektórzy widzowie w Wielkiej Brytanii apelowali do studia MGM i Universal o przesunięcie filmu do lata tego roku. Produkcja zawita jednak do kin w listopadzie 2020 roku.

"Nie czas umierać". Kto wystąpi w filmie?

W filmie "Nie czas umierać" zagrają m.in. Daniel Craig, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux, Ben Whishaw i Jeffrey Wright oraz Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik, Lashana Lynch, Billy Magnussen i Rami Malek. Reżyserem filmu jest Cary Joji Fukunaga.

 

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZEt.pl/naekranie.pl/ SW