Obserwuj w Google News

Niania: serial po latach wraca na ekrany. Kiedy emisja?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
06.06.2019 11:37
Zareaguj Reakcja

„Niania” to serial, który przez lata cieszył się ogromną popularnością i bardzo pomógł Agnieszce Dygant w rozwoju aktorskiej kariery. Po latach produkcja powraca na ekrany. Tym razem jednak „Niani” nie obejrzymy na antenie TVN. Prawa do emisji serialu wykupiła inna stacja. 

Niania: serial po latach wraca na ekrany. Kiedy emisja?
fot. Instagram:@agnieszka_dygant_fandom

 Agnieszka Dygant to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, którą regularnie możemy oglądać w filmach Patryka Vegi. Na swoim koncie ma wiele ról filmowych i serialowych, jednak prawdziwą popularność przyniosła jej kreacja Frani Maj w komediowej „Niani”. Serial emitowany w latach 2005-2009 cieszył się w kraju dużą popularnością. Dla fanów produkcji mamy dobrą wiadomość, „Niania” po 10 latach przerwy wraca na ekrany. 

Niania: serial wraca po 10 latach

Nie obejrzymy nowych odcinków „Niani”, emitowane będą odcinki dobrze już znane fanom. Dla wielu widzów to jednak okazja do poznania bohaterów. Tym razem jednak nie obejrzymy perypetii Frani i Skalskich na antenie TVN. Prawa do „Niani” przejął Polsat. Jak informuje serwis TvPolsat.info, serial emitowany będzie na kanale Super Polsat. Pierwszy odcinek pojawi się na ekranach 10 czerwca o godzinie 10.00. Kolejne będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o 10.00 i 10.30. W weekendy będą emitowane powtórki z tygodnia. Maratony będzie można oglądać w soboty od 12:00 i niedziele od 11:30. Stacja zapowiedziała, że wyemituje wszystkie 9 sezonów serialu

ZOBACZ: "Ranczo" wraca na ekrany w okrojonej obsadzie. Kogo zabraknie?

Niania – serial z Agnieszką Dygant

„Niania” to pełna humoru opowieść o zwariowanej Frani Maj, która po rozstaniu z narzeczonym podejmuje pracę jako akwizytorka kosmetyków. Przypadkiem zostaje wzięta za opiekunkę i ostatecznie rozpoczyna pracę w domu bogatego producenta filmowego (w tej roli Tomasz Kot). Frania wprowadza do ułożonego życia rodziny Skalskich odrobinę chaosu, a między nią a gospodarzem zaczyna iskrzyć. 

Serial oparty jest o amerykański format „The Nanny” wyprodukowany przez stację CBS. Obok Agnieszki Dygant i Tomasza Kota w „Niani” występują między innymi: Adam Ferency, Tamara Arciuch i Elżbieta Jarosik. Produkcja trzykrotnie otrzymała nagrodę Telekamery dla najlepszego serialu komediowego. 

 

RadioZET.pl/MF