Obserwuj w Google News

Filmy i seriale popularne w Polsce. TOP 10 tytułów na Netflix

2 min. czytania
15.03.2021 11:59
Zareaguj Reakcja

Netflix udostępnia listę najpopularniejszych produkcji na platformie. To już kolejny tydzień, gdy nie ma sobie równych amerykański serial medyczny o tytule "New Amsterdam". Co jeszcze obecnie oglądają Polacy? Sprawdziliśmy. 

Dzień na tak
fot. Matt Kennedy/Netflix

Netflix zaktualizował ranking TOP 10 filmów i seriali, czyli najpopularniejszych tytułów na platformie. Przypominamy, że pozycje w zestawieniu zmieniają się praktycznie z dnia na dzień. W tym tygodniu wyjątkowo jeden serial nie dał się zdeklasować. Mowa o produkcji "New Amsterdam", czyli medycznym serialu, który od momentu premiery podbija Netflixa. Co jeszcze cieszy się największą popularnością na Netflixie i co najchętniej oglądają Polacy? Poniżej zdradzamy szczegóły.

Zobacz także:  "Tydzień życia": musical Netflixa w nowej zapowiedzi. Kiedy premiera? [WIDEO]

Netflix: filmy i seriale popularne w Polsce. TOP 10 tytułów na platformie

Netflix od miesięcy udostępnia ranking TOP 10 filmów i seriali na platformie. Całość jest dynamiczna, ze względu na to, że na platformie z każdym dniem pojawiają się nowe tytuły, a niektóre z nich cieszą się dużym zainteresowaniem widzów. Od kilku tygodni nie ma sobie równych amerykański serial "New Amsterdam". Jest to opowieść o losach lekarza, który zostaje dyrektorem najstarszej placówki w USA. 

Redakcja poleca

Na popularności nie traci serial "Ginny & Georgia". Jest to opowieść o losach kobiety, która ucieka od swojego dawnego życia i zamierza ułożyć wszystko na nowo. Wysoko w zestawieniu znalazł się nowy film o tytule "Dzień na tak", w którym jedną z głównych ról gra Jennifer Garner. W produkcji można śledzić losy rodziców i ich dzieci. Pewnego dnia rodzice zgadzają się na najbardziej szalone pomysły ich pociech. Poniżej można zobaczyć zwiastun.

W zestawieniu znajdziemy także polskie produkcje - serial "Instynkt" i film "Hejter". Do TOP 10 Netflixa po tygodniu nieobecności wróciła kreskówka "Psi patrol".

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "New Amsterdam"
  2. "Dzień na tak"
  3. "Paradise PD"
  4. "Ginny & Georgia"
  5. "Dopasowani"
  6. "Hejter"
  7. "Instynkt"
  8. "Cieśnina Block Island"
  9. "Sabat sióstr"
  10. "Psi patrol"

Zobacz także:  "Do wszystkich chłopców...": jak polskie są gwiazdy serii? Zobaczcie zabawne wideo

10 seriali Netflixa, które skasowano zbyt wcześnie. Których najbardziej nam żal?

RadioZET.pl/