Obserwuj w Google News

Netflix dodaje nową funkcję. Co się zmieni tym razem?

Roksana Orlicka
2 min. czytania
12.04.2022 15:43
Zareaguj Reakcja

Netflix nieustannie wprowadza nowe funkcje, by korzystanie z platformy było jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze dla użytkowników. Nowe ułatwienie dotyczy personalizacji poleceń. Co się zmieniło? Tłumaczymy.

Netflix
fot. Shutterstock

Netflix dodaje nową funkcję. Ma ona sprawić, że użytkownicy będą dostawać jeszcze bardziej spersonalizowane polecenia i tym samym błyskawicznie wybierać nowe filmy i seriale do oglądania. W jaki sposób będzie to działać?

Zobacz także:  Netflix: nowa funkcja platformy ułatwi użytkownikom oglądanie filmów i seriali

Netflix dodaje nową funkcję. Co się zmieni tym razem?

Netflix wprowadza zmiany. Jak podaje portal spidersweb.pl - chodzi o ulepszenie dla wszystkich wersji aplikacji. Na Netflixie pojawił się guzik "Uwielbiam to". Dzięki tej funkcji każdy z użytkowników będzie miał jeszcze lepszy dostęp do filmów i seriali w ich guście, a wybór tych produkcji będzie jeszcze szybszy. Jak zauważył dziennikarz spidersweb.pl - jest to pewnego rodzaju ulepszenie funkcji, z której można było korzystać od 2017 roku. Już wtedy Netflix pozwalał na ocenianie tytułów za pomocą gwiazdek. Następnie ten pomysł zastąpiono kciukami znanymi z innych portali społecznościowych.

Redakcja poleca

Tym razem Netflix wprowadza funkcję dwóch kciuków do góry. W polskiej wersji językowej funkcja została nazwana "Uwielbiam to". Funkcja ta docelowo ma być dostępna w aplikacjach na Androida, Smart TV oraz iOS. Warto mieć jednak na uwadze, że będzie ona dodawana stopniowo, ale ostatecznie każdy z użytkowników będzie mógł z niej skorzystać.

Netflix: ile to kosztuje?

Netflix jest płatną platformą streamingową, by z niej korzystać należy wykupić pakiet. Każdy z użytkowników ma trzy opcje. Poniżej zdradzamy, ile one kosztują:

  • podstawowy - 29 zł,
  • standard - 43 zł,
  • premium - 60 zł.

Zobacz także:  Czym się różni HBO Max od HBO GO? Wyjaśniamy [PORÓWNANIE]

RadioZET.pl/Spidersweb.pl

Najchętniej oglądane seriale Netflixa w historii. Te produkcje nie mają sobie równych! [TOP 10]