Obserwuj w Google News

Co jest popularne na Netflixie? Obecnie dominują seriale. To trzeba zobaczyć [TOP 10]

2 min. czytania
31.05.2021 13:14
Zareaguj Reakcja

Netflix dzieli się listą popularnych produkcji na platformie. Zestawienie opanowały przede wszystkim seriale. Wszystkiemu winne są głośne i wyczekiwane od miesięcy premiery. Polacy najchętniej oglądają nowe odcinki "Lucyfera". Co jeszcze? Zdradzamy poniżej.

Lucyfer
fot. Materiały prasowe Netflix Polska

Netflix dzieli się rankingiem, w którym możemy znaleźć TOP 10 produkcji na platformie. W zestawieniu uwzględniono zarówno filmy, jak i seriale. Największym zainteresowaniem cieszy się obecnie "Lucyfer" - fani produkcji od miesięcy czekali na nowe odcinki, które wyjaśnią niedomknięte wątki. W ostatnim czasie na Netflixie pojawiło się jeszcze więcej nowości. Co jeszcze Polacy chętnie oglądają na platformie Netflix? Sprawdziliśmy.

Zobacz także:  Które oryginale filmy platformy Netflix są najchętniej oglądane przez użytkowników? [LISTA]

Netflix: co oglądać na platformie? Te tytuły spodobały się widzom [TOP 10]

Netflix dzieli się listą TOP 10 produkcji na platformie, by pomóc niezdecydowanym użytkownikom w wyborze odpowiedniego dla siebie filmu lub serialu. Trzy pierwsze pozycje zajmują seriale. Największą popularnością cieszy się serial "Lucyfer" - na platformie pojawiły się nowe odcinki serialu. Warto wspomnieć, że z powodu pandemii koronawirusa sezon 5. podzielono na dwie części - na Netflix trafiła druga część sezonu. 

Redakcja poleca

Drugą najpopularniejszą produkcją jest "Ragnarok" - norweska opowieść o losach chłopaka, który musi poradzić sobie ze zmianami klimatu, zwiastującymi nagły koniec świata. To historia, która wciąga - nic dziwnego, że cieszy się takim zainteresowaniem. Na Netflixie aktualnie możemy zobaczyć 2. sezon.

Podium zamyka druga odsłona serialu "Kto zabił Sarę?" - meksykańska produkcja podbiła serca fanów historii z kryminałem w tle. Jeśli chodzi o nowości, to w zestawieniu TOP 10 filmów i seriali Netflixa można znaleźć jeszcze takie tytuły jak: "Błękitny cud" czy "Black space"

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Lucyfer"
  2. "Ragnarok"
  3. "Kto zabił Sarę?"
  4. "Błękitny cud"
  5. "Armia umarłych"
  6. "Sexify"
  7. "Psi patrol"
  8. "Black space"
  9. "Park Jurajski: Obóz Kredowy"
  10. "The Kominsky Method"

Zobacz także:  "Firefly Lane", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon?

15 filmów na Netflix, których lepiej nie oglądać z rodziną [GALERIA]

RadioZET.pl