Obserwuj w Google News

Filmy i seriale, które są popularne w Polsce. TOP 10 tytułów na Netflix

2 min. czytania
08.03.2021 14:01
Zareaguj Reakcja

Netflix udostępnia listę najpopularniejszych produkcji na platformie. Tym razem na podium znalazł się amerykański serial medyczny. Co jeszcze obecnie oglądają Polacy? Sprawdziliśmy. 

Netflix
fot. Shutterstock

Netflix prowadzi ranking TOP 10 filmów i seriali, czyli najpopularniejszych produkcji na platformie. Pozycje zmieniają się dynamicznie, jednak można zauważyć pewien trend - Polacy uwielbiają oglądać rodzime produkcje, ale chętnie śledzą też nowości. Co cieszy się obecnie największą popularnością na Netflixie? Co najchętniej oglądają Polacy? Poniżej podajemy szczegóły.

Zobacz także:  "Zbuntowani": Netflix zapowiada nową wersję kultowej telenoweli! Kiedy premiera? [WIDEO]

Netflix: najpopularniejsze produkcje na platformie. "New Amsterdam" na podium

Netflix udostępnia ranking najpopularniejszych tytułów na platformie. Użytkownicy mogą się zapoznać z dziesięcioma pozycjami. W ten sposób Netflix chciał ułatwić wybór odpowiedniego dla nas filmu lub serialu. W zestawieniu obecnie dominują nowości i polskie produkcje. Obecnie Polacy zachwycają się serialem "New Amsterdam". Jest to opowieść o losach lekarza, który zostaje dyrektorem najstarszej placówki w USA. Co odcinek pojawiają się nowe wątki dotyczące pacjentów, ale nie zabrakło też wnikliwego opisywania życia głównych bohaterów, czyli lekarzy.

Redakcja poleca

Na popularności nie traci serial "Ginny & Georgia". Jest to opowieść o losach kobiety, która zamierza ułożyć sobie na nowo życie i decyduje się wynająć stałe miejsce zamieszkania, by stworzyć swoim dzieciom szczęśliwy dom. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem. Popularności serialu nie przeszkodziła nawet afera z Taylor Swift - przypominamy, że w serialu padł przykry komentarz na temat prywatnego życia Swift, co nie spodobało się wokalistce i jej fanom.

Podium zamyka "Instynkt" - jest to polski serial z Danutą Stenką, Szymonem Bobrowskim i Piotrem Głowackim. To opowieść o losach pani komisarz, która dołącza do zespołu warszawskiej policji. W zestawieniu znajdziemy także takie tytuły jak "Kajko i Kokosz",  "Pętla" czy "Sala samobójców. Hejter"

Co ciekawe, z zestawienia wypadła kreskówka "Psi patrol", która od wielu miesięcy obejmowała wysokie miejsca.

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  • "New Amsterdam"
  • "Ginny & Georgia"
  • "Instynkt"
  • "Sentinelle"
  • "Nowy wspaniały świat"
  • "Pętla"
  • "Snajper: Ostatni strzał"
  • "Kajko i Kokosz"
  • "Hejter"
  • "Spider-Man: Daleko od domu"

Zobacz także:  "Lupin": Netflix pokazał pierwszy zwiastun 2. sezonu. Kiedy premiera? [WIDEO]

Najlepsze seriale Netflixa. 10 produkcji zasługujących na wyróżnienie - wybór redakcji

RadioZET.pl