Obserwuj w Google News

Natalia Janoszek, polska gwiazda Bollywood uderzona na planie filmowym: "Popłakałam się"

Sylwia Wamej
2 min. czytania
06.08.2019 14:52
Zareaguj Reakcja

Natalia Janoszek, aktorka robiąca karierę w Indiach wyznała, że padła ofiarą przemocy na planie filmowym. Mimo że cios był bolesny, a aktorka popłakała się, nikt nie udzielił jej pomocy.

Natalia Janoszek
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Natalia Janoszek uderzona w twarz na planie filmowym

Natalia Janoszek to wzięta polska aktorka, która robi karierę w bollywoodzkim kinie. 29-letnia gwiazda zagrała niedawno w filmie "Chicken Curry Law". Ostatnio w programie "Dzień Dobry TVN" aktorka zdradziła, że została uderzona przez jednego z aktorów w twarz. Cios był na tyle bolesny, że Natalia popłakała się. W porannym programie Natalia Janoszek wyjaśniła, jak do tego doszło.

"Podczas sceny wykorzystania seksualnego aktor uderzył mnie w twarz. Bardzo mocno. Nikt mnie jeszcze tak mocno nie uderzył. Popłakałam się i nikt mi nie pomógł. Później przyszedł do mnie reżyser i powiedział, że wie, że bolało, ale jak dostanę nagrodę za ten film, to mu podziękuję. Nagrodę i tak dostałam, a kamera była tak ustawiona, że ta scena nie została nawet nagrana. Ale on po prostu musiał pokazać swoją władzę jako mężczyzna nad tą przyjezdną aktoreczką, która czasem za mocno tupnie nogą" - mówiła aktorka w "Dzień Dobry TVN".

29-letnia aktorka dodała też, że miała wątpliwości, czy w ogóle opowiadać o tej sytuacji w meindiach. 

"Często zastanawiam się, czy warto o tym mówić, co się dzieje na planach, bo jakby nie patrzeć, to wystawia mnie na krytykę. Nie wiadomo, czy inni nie będą się potem bali ze mną pracować, skoro tak otwarcie mówię o problemach, jakie się zdarzają" - powiedziała.

Natalia Janoszek: Kim jest polska gwiazda w Bollywood?

Natalia Janoszek to urodzona w Bielsku-Białej wzięta modelka i aktorka. Zanim na dobre zaczęła rozwijać swoją karierę w aktorstwie, odnosiła liczne sukcesy w modelingu. Była pierwszą Polką, która wzięła udział w konkursie Supermodel International w Tajlandii, gdzie została wyróżniona nagrodą specjalną. W 2012 roku przyszedł czas na karierę aktorską. Zadebiutowała w bollywoodzkim dramacie "The Green Fairy". Do tej pory zagrała w kilkunastu bollywoodzkich filmach. Niedawno została nagrodzona za rolę w filmie "Chicken Curry Law" na Festiwalu Filmowym JIFFA.

"Jest to trudna historia, szczególnie jak na Indie, które nie lubią się chwalić swoimi problemami. Opowiada historię dziewczyny, która przyjeżdża do Indii, marząc o karierze. Zostaje tam porwana i wykorzystana seksualnie. Później musi w sądzie udowadniać, że nie jest prostytutką, tylko została zgwałcona. To historia oparta na faktach" - opowiadała Natalia Janoszek w jednym z wywiadów.

 

RadioZEt.pl/ SW