Obserwuj w Google News

Najpopularniejsze filmy i seriale na platformie Netflix. Te tytuły obecnie trzeba zobaczyć [TOP 10]

2 min. czytania
13.09.2021 13:48
Zareaguj Reakcja

Netflix podaje listę produkcji, które cieszą się zainteresowaniem użytkowników. Obecnie największą popularność można przypisać dwóm flagowym serialom platformy. Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Lucyfer
fot. John P.Fleenor/Netflix

Co obejrzeć na Netflixie? Pomocny w wyborze jest ranking prowadzony przez platformę. Polacy oglądają przede wszystkim nowe odcinki serialu "Lucyfer", ale też kultowy już "Dom z papieru". Pojawiły się również nowości. Co jeszcze obecnie jest popularne na Netflixie w Polsce? 

Zobacz także:  Netflix zaprasza na bal rodem z "Bridgertonów"! Co już wiemy o niezwykłym wydarzeniu? [ZDJĘCIE]

Netflix: co oglądać na platformie? [TOP 10 produkcji]

Netflix regularnie aktualizuje ranking TOP 10 filmów i seriali na platformie, by pomóc niezdecydowanym użytkownikom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez sugerowanie, co jest obecnie najczęściej wybierane przez innych użytkowników.

Największą popularność można przypisać serialowi "Lucyfer". Na nowe odcinki czekało wielu fanów niesfornego bohatera. Czy Lucyfer ostatecznie pogodzi się ze swoim przeznaczeniem? To już ostatni sezon lubianego serialu, dlatego powinniśmy otrzymać odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania.

Do końca zmierza również fabuła serialu "Dom z papieru". Hiszpańska superprodukcja zajęła w tym tygodniu drugie miejsce pod względem popularności. Na platformie Netflix pojawiła się pierwsza część ostatniego sezonu. 

Redakcja poleca

Podium zamyka film o tytule "Kate". Jest to oryginalna produkcja Netflixa rodem z Ameryki. Film przedstawia losy płatnej zabójczyni. Kobieta ma dobę, aby dokonać zemsty na ludziach, dla których stała się celem. W rolach głównych Mary Elizabeth Winstead oraz Woody Harrelson

W obecnym zestawieniu znalazło się też kilka nowości, między innymi dokument poświęcony terroryzmowi i pamiętnym wydarzeniom z 11 września 2001 roku oraz nowy sezon serialu "Kierunek: Noc".

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Lucyfer"
  2. "Dom z papieru"
  3. "Kate"
  4. "Zwierzyna"
  5. "Kierunek: Noc"
  6. "Reksin"
  7. "Imprezowa dusza"
  8. "Psi patrol"
  9. "Riverdale"
  10. "Punkty zwrotne. 11 września i wojna z terroryzmem"

Zobacz także:  "Bridgertonowie": Rege-Jean Page jednak wystąpi w drugim sezonie serialu Netflixa?

RadioZET.pl

5 najlepszych filmów Netflixa. Te produkcje trzeba obejrzeć