Obserwuj w Google News

„Na dobre i na złe”: Sara Muldner kończy 30 lat. Tak zmieniła się serialowa Julka

Maciej Friedrich
2 min. czytania
15.04.2019 14:16
Zareaguj Reakcja

Sara Muldner była uwielbiana przez widzów „Na dobre i złe”. W wieku 10 lat wcieliła się w postać Julki, córki Zosi i Jakuba. W tym roku aktorka będzie obchodzić 30. urodziny. Jak bardzo się zmieniła?

„Na dobre i na złe”: Sara Muldner kończy 30 lat. Tak zmieniła się serialowa Julka
fot. Screen: YouTube/Johnny Hallyday TV

„Na dobre i na złe” to jeden z najpopularniejszych polskich seriali obyczajowych. Pierwszy odcinek wyemitowany został przez TVP2 7 listopada 1999 roku, a do tej pory mogliśmy oglądać 20 serii opowiadających o personelu i pacjentach szpitala w Leśnej Górze. Połączenie klasycznego serialu obyczajowego ze środowiskiem lekarskim był świeżym pomysłem i bardzo spodobało się widzom. Wpływ na popularność formatu miała również obsada, z Małgorzatą Foremniak i Arturem Żmijewskim.

Widzowie uwielbiali także postać małej Julki, dziecka serialowej pary. W postać dziewczynki od 1999 roku wcielała się Sara Muldner. Mimo ogromnej sympatii widzów, po ośmiu latach zrezygnowała z dalszego udziału w produkcji. W tym roku Sara skończy 30 lat. Jak bardzo się zmieniła i czym zajmowała po opuszczeniu obsady „Na dobre i na złe”?

ZOBACZ: Zapomniane gwiazdy "Na dobre i na złe". Tak dziś wyglądają [ZDJĘCIA]

„Na dobre i na złe”: Tak wygląda Sara Muldner, serialowa Julka

Po zakończeniu przygody z serialem aktorka postanowiła rozwijać swój talent i wyjechała do szkoły aktorskiej w Paryżu. Pojawiła się w kilku polskich filmach i serialach, jednak w mało znaczących rolach. Widzowie mogli oglądać ją między innymi w „Chopin. Pragnienie miłości”, „Tygrysach Europy 2” oraz „Lubię mówić z Tobą”. Użyczyła również głosu w kilku polskich wersjach bajek animowanych, takich jak „Pippi” czy „Toy Story 2”. Ostatni raz na ekranie pojawiła się w roku 2013, wcielając się w Monikę Madej w jednym z odcinków „Lekarzy”. Niedawno niespodziewanie pojawiła się również w „Wielkim teście o podatkach” emitowanym na antenie TVP. Serialowa Julka wyrosła na piękną kobietę. Wielu widzów z pewnością chętnie zobaczyłoby ją w nowej produkcji.

 

EN_01230564_0704
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

RadioZET.pl/plotek.pl/MF