Obserwuj w Google News

Na Wspólnej: Anna Kerth pokazała pokaźny, ciążowy brzuszek. Kiedy poród?

Sylwia Wamej
2 min. czytania
30.07.2019 09:47
Zareaguj Reakcja

Anna Kerth, znana z roli Małgosi w „Na Wspólnej”, jest w drugiej ciąży. Na swoim Instagramie gwiazda pokazała ostatnio dość pokaźny już brzuszek. Rozwiązanie jest już tuż-tuż, a aktorka nie może się już go doczekać.

Anna Kerth
fot. Instagram.com/ Anna Kerth

Anna Kerth w drugiej ciąży: Kiedy poród?

Anna Kerth w lutym tego roku poinformowała swoich fanów, że jest w drugiej ciąży. Gwiazda „Na Wspólnej” w przeciwieństwie do innych koleżanek z branży nie eksponowała ciążowego brzuszka na Instagramie i nie zasypywała fanów informacjami o błogosławionym stanie. Ostatnio opublikowała zdjęcie pokaźnego już ciążowego brzuszka. Widać, że rozwiązanie już niebawem, na co aktorka z utęsknieniem już czeka.

„Tak. Nadal. Wciąż. Jeszcze. Długie dni tego lata...” – napisała Anna Kerth lakonicznie obok zdjęcia. Fani trzymają kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. „Trzymam kciuki”, „jak pięknie”, „szczęśliwego rozwiązania” – pisali wielbiciele.

Anna Kerth o macierzyństwie

Anna Kerth razem z mężem Michałem Gosiewskim są już rodzicami dwuletniego Jakuba. Jednak na Instagramie gwiazdy jej fani nie znajdą zdjęć dziecka. Anna Kerth umiejętnie oddziela życie prywatne od zawodowego. W jednym z wywiadów zdradziła, czy macierzyństwo wywróciło jej życie do góry nogami.

„Wszyscy mnie przed tym ostrzegali, ale tak się nie stało. Wiadomo, że teraz nie mam tyle czasu dla siebie, ile przedtem miałam. Syn potrzebuje mojej obecności i uwagi. Jednak w miarę, jak uczymy się siebie, jest coraz łatwiej. Nigdy nie powiem, że przez syna musiałam z czegoś zrezygnować. A to dlatego, że to ja sama świadomie zdecydowałam o jego przyjściu na świat. A jeżeli rezygnuję z czegoś, to w wyniku własnych wyborów” – mówiła gwiazda „Na Wspólnej”.

 

RadioZEt.pl/ SW