Obserwuj w Google News

Mniej znane filmy świąteczne: 5 produkcji dla tych, którzy mają dość gwiazdkowych hitów [LISTA]

2 min. czytania
22.12.2021 10:00
Zareaguj Reakcja

Mniej znane filmy świąteczne to produkcje, które umknęły uwadze szerszej publiczności. Są wśród nich jednak naprawdę wartościowe tytuły, które powinniście obejrzeć! Przedstawiamy listę 5 najlepszych mało znanych filmów świątecznych.

Mniej znane filmy świąteczne: 5 produkcji dla tych, którzy mają dość gwiazdkowych hitów [LISTA]
fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER/ East News

Mniej znane filmy świąteczne, czyli idealna propozycja dla gwiazdkowych kinomanów znudzonych komercyjnymi hitami Netflixa. Specjalnie dla was wyłoniliśmy 5 mało znanych świątecznych filmów, które warto obejrzeć. Listę znajdziecie poniżej.

Mniej znane filmy świąteczne - 5 produkcji wartych obejrzenia [LISTA]

Masz dość  "Love Actually", "Kevina samego w domu" i gwiazdkowego uniwersum Netflixa? Szukasz ciekawych, mniej znanych filmów świątecznych, które wprowadzą Cię w bożonarodzeniowy nastrój? Koniecznie zapoznaj się z przygotowanym przez nas zestawieniem.

Horrory świąteczne: najlepsze filmy grozy do obejrzenia w Boże Narodzenie [LISTA TOP 5]

Nasza lista 5 najlepszych mniej znanych filmów świątecznych prezentuje się następująco:

"Kochajmy się od święta"

Film świąteczny z gwiazdorską obsadą, który przeszedł jednak bez większego echa. Poznajemy tu historię wielopokoleniowej rodziny Cooperów, której członkowie zjeżdżają do domu na święta. Przy wigilijnym stole nie królują jednak radość i wzajemna miłość, a wyrzuty i głęboko skrywane żale, które wychodzą na światło dzienne. Mimo dramatycznego opisu "Kochajmy się od święta" to ciepły, zabawny i pouczający film świąteczny, który z pewnością umili wam grudniowy wieczór. 

Zobacz także:  Filmy na święta z rodziną - 6 filmów świątecznych, które obejrzycie z najbliższymi [LISTA] 

"Szczęśliwe święta" 

Mało znany film świąteczny z Anną Kendrick w roli głównej. Gwiazda "Pitch Perfect" wciela się tu w nieodpowiedzialną 20-latkę, która zamieszkuje u brata na święta. Tak się jednak składa, że wiedzie on poukładane życie z żoną i małym dzieckiem. Pojawienie się zbuntowanej siostry wywraca ich świat do góry nogami.

"Wesołych świąt"

Film świąteczny z 2006 roku z gwiazdą  "Seksu w wielkim mieście" w jednej z głównych ról. Produkcja opowiada o sąsiedzkiej rywalizacji między Steve'em Finchem - lokalnym królem świąt, którego dom jest zawsze najlepiej przystrojony, a nowym sąsiadem. 

"Dwanaście choinek"

Historia młodej bibliotekarki, dla której praca jest prawdziwą pasją i całym światem. Ten jednak wali się w gruzy, gdy pojawia się informacja o planowanym wyburzeniu placówki. Kobieta nie daje jednak za wygraną. Postanawia uratować bibliotekę organizując konkurs na najlepiej udekorowaną choinkę.

Zobacz także:  Filmy świąteczne dla dzieci 2020. Co obejrzeć z najmłodszymi? [LISTA] 

"Święta z pazurem"

W mieszkaniu pewnego strażaka zadomawia się kot. Gdy czworonóg przykuwa uwagę młodej pani weterynarz, między sąsiadami rodzi się uczucie. "Święta z pazurem" to doskonały, choć nieznany, film świąteczny dla wielbicieli kotów.

Romantyczne filmy świąteczne: 10 najlepszych filmów o miłości na święta [LISTA] Dziecięce gwiazdy świątecznych filmów. Jak się zmieniły? Filmy świąteczne, które zepsują wam Gwiazdkę. Top 10 najgorszych bożonarodzeniowych produkcji [ZDJĘCIA]