Obserwuj w Google News

Milionerzy: Katarzyna Kant-Wysocka wygrała milion złotych. Jakie miała pytanie i kim jest?

Karolina Piotrowska
2 min. czytania
15.03.2019 00:04
Zareaguj Reakcja

Milionerzy: Katarzyna Kant-Wysocka wygrała milion złotych! Jak brzmiało ostatnie pytanie i kim jest zwyciężczyni głównej wygranej w show Huberta Urbańskiego?

Milionerzy: Katarzyna Kant-Wysocka wygrała milion złotych! Jakie miała pytanie i kim jest?
fot. Player.pl / screen

Padła trzecia główna wygrana w " Milionerach"! Katarzyna Kant-Wysocka, uczestniczka odcinka z 14.03. odpowiedziała poprawnie na wszystkie pytania i dołączyła do grona zwycięzców popularnego programu.

Kim jest Katarzyna Kant-Wysocka - zwyciężczyni Milionerów 2019?

Kasia Kant-Wysocka pochodzi z Gdańska. Miłośniczka kultury antycznej, absolwentka filologii klasycznej, znająca biegle Łacinę i Grekę - przedstawił uczestniczkę Hubert Urbański na początku programu. Jak sama przyznała - ciężko o pracę w zawodzie. Na co dzień zajmuje się marketingiem.

Ponadto Katarzyna Kant-Wysocka prowadzi bloga - dobrzewychowana.pl. Można tam znaleźć wpisy z takich dziedzin jak savoir-vivre, moda&uroda, społeczeństwo, psyche oraz lifestyle. 

Mam na imię Katarzyna. Moją pasją jest savoir-vivre. Uwielbiam pisać o etykiecie – zarówno towarzyskiej jak i biznesowej. Kocham także modę vintage i klasyczną elegancję. Chciałabym bardzo, by dbałość o detale i dobre maniery stała się modna. - czytamy w zakładce "o mnie" na blogu.

» Katarzyna Kant-Wysocka - kim jest uczestniczka "Milionerów", która wygrała milion? [14.03]

Milionerzy 2019: Katarzyna Kant-Wysocka wygrała - pytanie za milion złotych 14.03.

Katarzyna Kant-Wysocka sprawnie przeszła przez pytania wiodące do tego najważniejszego. Ostatnie ze wszystkich, czyli pytanie za milion brzmiało następująco:

Różańcową tajemnicą chwalebną nie jest:

A. Wniebowzięcie Matki Bożej

B. Zmartwychwstanie Jezusa

C. śmierć Jezusa na krzyżu

D. zesłanie Ducha Świętego

Poprawna odpowiedź na pytanie za milion złotych to C. śmierć Jezusa na krzyżu.

Kobieta po krótkiej analizie podała prawidłową odpowiedź, dzięki czemu została trzecim zwycięzcą programu "Milionerzy".

Wcześniej główną nagrodę w "Milionerach" zgarnął Krzysztof Wójcik. W odcinku z marca 2010 roku poprawnie odpowiedział na pytanie o milion złotych (o instrument, na którym gra Czesław Mozil - mowa o akordeonie) i wyszedł jako pierwszy w historii zwycięzca miliona.

Jako druga na pytanie za milion w "Milionerach" prawidłowo odpowiedziała pani Maria Romanek. Brzmiało następująco: Ile to jest 1111 razy 1111, jeśli 1 razy 1 to 1, a 11 razy 11 to 121? (odpowiedzią było 1 234 321).

Quiz. Milionerzy. Oto najtrudniejsze pytania wszech czasów. Znasz odpowiedź?

RadioZET.pl/KP