Obserwuj w Google News

Michalina Olszańska zagra legendarną gwiazdę. Wcieli się w postać Violetty Villas

Sylwia Wamej
1 min. czytania
24.05.2019 10:05
Zareaguj Reakcja

Michalina Olszańska to młoda aktorka, która w błyskawicznym tempie pnie się po szczeblach aktorskiej kariery. Jak donosi serwis Pudelek.pl, 26-letnia aktorka wcieli się w legendarną artystkę – Violettę Villas.

Michalina Olszańska
fot. Viphoto/ East News

Michalina Olszańska zagra w Violettę Villas

Michalina Olszańska mimo młodego wieku może pochwalić wieloma znaczącymi rolami. Jedną z jej ostatnich jest kreacja w serialu Agnieszki Holland „1983”. Przed aktorką kolejne wyzwanie. Jak czytamy w serwisie Pudelek.pl, 26-letnia Michalina Olszańska zagra główną rolę w filmie o życiu Violetty Villas. Aktorka wcieli się w postać legendarnej artystki, którą początkowo miała zagrać Margaret oraz inna aktorka młodego pokolenia – Sandra Drzymalska. Jak czytamy na Pudelku, Drzymalska odmówiła producentom, gdy dowiedziała się, że do roli Villas musi znacznie przybrać na wadze.

Michalina Olszańska. Gwiazda takich filmów jak „Jack Strong”, „Miasto 44” i „1983”

Michalina Olszańska dała się poznać widzom jako utalentowana i wszechstronna aktorka. 26-letnia Michalina Olszańska na swoim koncie ma role w takich filmach jak m.in. „Jack Strong”, „Córki Dancingu”, „Ja, Olga Hepnarova”, „Miasto 44” oraz serial „1983” w reżyserii Agnieszki Holland. W dzieciństwie grała na skrzypcach i koncertowała, jednak porzuciła karierę muzyczną dla aktorstwa.

„Ze świątyni szlachetności, jaką jest szkoła muzyczna, weszłam do gniazda snobizmu, jaką była szkoła aktorska. Bolesne zderzenie. Mama próbowała mnie odciągnąć od aktorstwa do tego stopnia, że nigdy mnie nie zabrała do teatru, pomijając te nieliczne sytuacje, kiedy jako dziecko siedziałam za kulisami i na nią czekałam” – mówiła Michalina Olszańska w wywiadzie dla Elle.pl.

 

RadioZEt.pl/  Pudelek.pl/ SW