Obserwuj w Google News

Meryl Streep i Ariana Grande wystąpią w jednym filmie. To musical Netflixa

Sylwia Wamej
1 min. czytania
26.06.2019 15:21
Zareaguj Reakcja

Meryl Streep i Ariana Grande zagrają w jednym filmie. Obie gwiazdy zdecydowały się na udział w musicalu, który wyprodukuje Netflix. Kto jeszcze pojawi się w obsadzie?

Meryl Streep
fot. Splash News/ East News

Maeryl Streep i Ariana Grande w musicalu "The Prom"

Meryl Streep i  Ariana Grande zagrają w jednej produkcji. Trwają właśnie prace nad musicalem  Ryana Murphy'ego, w którym główne powierzone zostały Meryl Streep i Arianie Grande. Reżyser tym razem weźmie się za tworzenie znanego na Brodwayu musicalu "The Prom". Po raz pierwszy spektakl wystawiony był na deskach teatru w Atlancie w 2016 roku. Dwa lata później sztuka trafiła do Nowego Jorku. Film, w którym zagrają Meryl Streep i Ariana Granda to opowieść o czterech gwiazdach Broadwayu, które trafiają do konserwatywnego miasteczka Edgewater w stanie Indiana. Powodem, dla którego przyjeżdżają jest artykuł o lesbijce, która nie mogła zabrać swoją dziewczynę na bal maturalny.

Plejada gwiazd w "The Prom". Kto zagra w filmie Ryana Murphy'ego?

Przyjaciółki chcą pomóc, jednak ich główną motywacją jest powrót na scenę a także na pierwsze strony gazet. Warto dodać, że produkcja nominowana był w siedmiu kategoriach podczas rozdania tegorocznych Tony Awards.  Obraz trafi do kin jesienią 2020 roku. Zobaczą go również widzowie platformy Netflix. Oprócz Ariany Grande i Meryl Streep zagrają również m.in. James Corden, Nicole Kidman, Awkwafina oraz Keegan-Michael Key .

 

RadioZEt.pl/ Elle.pl/ SW