Obserwuj w Google News

„MasterChef Junior” 4 Finał: Znamy zwycięzcę czwartej edycji

Maciej Friedrich
2 min. czytania
06.05.2019 13:56
Zareaguj Reakcja

W niedzielę, 5 maja poznaliśmy zwycięzcę czwartej edycji „MasterChef Junior”. O statuetkę oraz nagrody finansowe walczyli Paulina, Kuba i Olek. Kto okazał się najlepszy?

„MasterChef Junior” 4 Finał: Znamy zwycięzcę czwartej edycji
fot. facebook.com/masterchefjuniortvn

„MasterChef Junior” to kulinarne show oparte na brytyjskim formacie, emitowane na antenie TVN od lutego 2016 roku. Jest to wariacja klasycznego „MasterChefa”, w której mierzą się kulinarni amatorzy w wieku 8-13 lat. Nagrodą główną w programie jest tytuł „Mistrza Kuchni Juniorów”, nagroda pieniężna w wysokości 15 tysięcy złotych oraz dwutygodniowa wycieczka o wartości 40 tysięcy złotych. Młodzi kucharze mają więc o co rywalizować.

W niedzielę, 5 maja mogliśmy oglądać finałowy odcinek czwartej już edycji show. Do ostatecznego starcia przystąpiła trójka uczestników: 11-letnia Paulina Foremny, 12-letni Jakub Nowak oraz 13-letni Aleksander Multan. Jurorzy przygotowali dla nich szereg wymagających kulinarnych zadań, a ich poczynaniom bacznie przypatrywali się nie tylko najbliżsi, ale też zwycięzcy poprzednich edycji, Dominik Wójciak i Mateusz Zielonka. Rywalizacja była bardzo ostra, ale zwycięzca mógł być tylko jeden.

ZOBACZ: MasterChef - kto wygrał finał 7. edycji? ZWYCIĘZCA MasterChefa 

Paulina Foremny
fot. masterchefjunior.tvn.pl

„MasterChef Junior” 4: Paulina Foremny zwyciężczynią czwartej edycji

Ze zwycięstwa w 4. edycji „MasterChef Junior” mogła tym razem cieszyć się Paulina Foremny. 11-latka swoje pierwsze kulinarne kroki stawiała pod okiem ukochanej babci, która zaszczepiła wnuczce pasję do gotowania podczas wspólnego pieczenia pierników na święta. Do swoich popisowych dań zalicza domową pizzę i babeczki brownie, choć w „MasterChefie Junior” pokazała o wiele więcej umiejętności. Prywatnie najczęściej gotuje dla rodziców, brata oraz przyjaciół.

Młodej adeptce sztuki kulinarnej pozostaje życzyć wielu sukcesów.

 

RadioZET.pl/MF