Obserwuj w Google News

Maria Seweryn spotka się z fanami w Sopocie. Będzie czytać „Basię” przy molo

Sylwia Wamej
2 min. czytania
25.07.2019 09:31
Zareaguj Reakcja

Maria Seweryn spotka się z fanami w Sopocie. W ramach współpracy Storytel i festiwalu Kino Letnie Sopot-Zakopane Maria Seweryn użyczy głosu w audiobookach serii o przygodach rezolutnej Basi autorstwa Zofii Staneckiej.

Maria Seweryn
fot. Jacek Domiński/ Reporter/ East News

Maria Seweryn spotka się z fanami w Sopocie

Maria Seweryn spotka się ze swoimi wielbicielami. Podczas sobotniego spotkania z Marią Seweryn przy fontannie na Molo w Sopocie będzie można posłuchać jednego z odcinków „Basi” czytanego na żywo przez Marię Seweryn. Aktorka opowie też więcej o serii i swoich doświadczeniach z czytaniem audiobooków. Spotkanie poprowadzi Weronika Wawrzkowicz.

– Basia to fascynująca postać zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Każda część serii „Basi”, której dawałam głos w audiobookach, towarzyszyła mi także w domu i była pretekstem do podejmowania rozmów z moimi dziećmi na różne tematy. Basia jest jedną z tych postaci, które mogą towarzyszyć nam latami i w różnych sytuacjach, dlatego cieszę się, że oprócz tradycyjnej książki, przygody „Basi” to także audiobook i film – mówi Maria Seweryn.

EN_01361553_0020 (1)
fot. Tomasz Urbanek/ East News

Festiwal Kino Letnie Sopot-Zakopane

Festiwal Kino letnie Sopot – Zakopane to najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy w Polsce. W tym roku to dwunasta edycja tego filmowego wydarzenia. Co roku podczas festiwalu ponad 100 tysięcy widzów ogląda filmy pod gwiazdami w najpopularniejszych polskich kurortach. W tym roku dzięki Provident i AXA bezpłatne projekcje odbywają się w Sopocie na najdłuższym drewnianym molo w Europie oraz na Kulturalnym Placu Niepodległości w Zakopanem. Dodatkowo w każdy wtorek i środę festiwal cumuje w Giżycku na Mazurach. Pełny repertuar i harmonogram projekcji do sprawdzenia na stronie  https://kinoletnie.pl/. Wszystkie wydarzenia i ciekawostki dostępne na wyciągnięcie ręki na profilu:  www.facebook.com/mamplannakinoletnie. Festiwal warto podglądać również na Instagramie: #mamplannakinoletnie. Spotkanie z Marią Seweryn odbędzie się w sobotę, 27 lipca, w kawiarni Koło Molo. Wstęp jest bezpłatny.

RadioZEt.pl/ SW