Obserwuj w Google News

Magdalena Cielecka jako mężczyzna. Zaskakująca metamorfoza aktorki

Sylwia Wamej
1 min. czytania
28.05.2019 16:12
Zareaguj Reakcja

Magdalena Cielecka jest wszechstronną aktorką i nie  straszne jej są żadne metamorfozy. Tym razem zaprezentowała się swoim fanom na Instagramie w męskiej wersji. Jej najnowsze wcielenie powstało na potrzeby filmu.

Magdalena Cielecka
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Magdalena Cielecka jako mężczyzna

Magdalena Cielecka to wszechstronna aktorka teatralna i filmowa. 47-letnia gwiazda mimo że wciąż bryluje w teatrze Krzysztofa Warlikowskiego, ma również swoje pięć minut na wielkim ekranie. Oprócz roli w serialu "Chyłka", przyjęła też ostatnio propozycję zagrania w filmie "Dzień czekolady" w reżyserii Piotra Bławuta. Aktorka na swoim Instagramie opublikowała post, w którym przypomina widzom i fanom, że dziś w jednym z warszawskim kina zaplanowana jest premiera obrazu.

Fani zachwyceni metamorfozą Magdaleny Cieleckiej

Magdalena Cielecka podkreśliła też, że film jest adresowany dla widzów w każdym wieku. "Film dla młodego widza, ale także rodziców, nauczycieli, wychowawców. zapraszam do kin już od piątku... jako facet z brodą i tatuażem" - napisała Magdalena Cielecka. Aktorka jako mężczyzna jest nie do poznania. Magdalena Cielecka w koszuli, retro kamizelce i krawacie wygląda intrygująco. Męski look dopełnia broda i fryzura. Fanom bardzo przypadła do gustu metamorfoza aktorki.

"Wszechstronna", "Przystojny z Pani  facet", - to tylko niektóre z komentarzy podekscytowanych internautów. Niektórzy z wielbicieli zauważyli też podobieństwo do Daniela Olbrychskiego i Sebastiana Fabiańskiego.

 

RadioZEt.pl/ SW