Obserwuj w Google News

Magda Gessler aresztowana. Podała się za prezydenta

Maciej Friedrich
2 min. czytania
03.10.2019 10:09
Zareaguj Reakcja

Piąty odcinek programu „Starsza pani musi fiknąć” dostarczył wielu emocji. Bohaterami byli Magda Gessler i jej syn Tadeusz. Podczas pobytu w Gwatemali restauratorka została zatrzymana przez policję. Gwiazda „Kuchennych rewolucji” w rozmowie z policją poszła na całość.

Magda Gessler aresztowana. Podała się za prezydenta
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Starsza pani musi fiknąć” to nowy format, który możemy oglądać na antenie TVN. Perypetie gwiazd i ich rodziców, którzy przeżywają ekstremalne przygody i zbliżają się do siebie, cieszą się dużą popularnością widzów. Duża w tym zasługa zaproszonych gości. Do tej pory mogliśmy śledzić przygody między innymi Andrzeja Piasecznego, Joanny Krupy i Dawida Kwiatkowskiego z rodzicami. Bohaterką 5. odcinka była Magda Gessler, którą syn Tadeusz zabrał w podróż do Gwatemali. Niepokorna restauratorka została zatrzymana przez lokalną policję.

Starsza pani musi fiknąć: Magda Gessler trafiła do więzienia

Magda Gessler słynie z poczucia humoru i spontaniczności. Dała temu wyraz, między innymi wskakując w ubraniu do jeziora. Jednak, gdy jeden z ulicznych artystów graffiti postanowił wykonać na murze portret restauratorki, zrobiło się nerwowo.

Musisz wiedzieć, że to jest trochę niezgodne z prawem – ostrzegł Gessler artysta.

Rzeczywiście, niebawem na miejscu pojawiły się radiowozy i grupka policjantów, którzy chcieli zakuć gwiazdę „Kuchennych rewolucji” w kajdanki. Restauratorka wraz z ekipą filmową trafiła na komisariat lokalnej policji, gdzie miała zostać zamknięta. Linia obrony Magdy była zaskakująca.

Ja jestem bardzo poważną osobą i mam wysokie poczucie odpowiedzialności cywilnej, bo ja jestem przyszłą panią prezydent mojego kraju – bez mrugnięcia okiem skłamała gwiazda.

Na szczęście okazało się, że zatrzymanie było tylko niewinnym żartem, który zaplanował jej syn Tadeusz Müller. Trzeba przyznać, że sytuacja wyglądała bardzo autentycznie. Wielbiciele Magdy Gessler mogą odetchnąć z ulgą, restauratorka pozostaje na wolności.

 

RadioZET.pl/MF