Obserwuj w Google News

Maciej Kurzajewski nowym prowadzącym "Czar Par". Kiedy program wraca na antenę?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
06.08.2019 11:07
Zareaguj Reakcja

"Czar Par" powróci na antenę TVP po 23 latach przerwy. Popularny niegdyś program, którego gospodarzem był Krzysztof Ibisz, otrzymał nowego prowadzącego. Ku zaskoczeniu wielu widzów został nim dziennikarz muzyczny Maciej Kurzajewski. Kiedy zobaczymy go w akcji?

Maciej Kurzajewski nowym prowadzącym "Czar Par". Kiedy program wraca na antenę?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Telewizja Polska od pewnego czasu stawia na odświeżanie formatów, które bawiły widzów przed laty. Nowa odsłona "Szansy na sukces" okazała się sukcesem i niebawem obejrzymy kolejny sezon programu, w którym nastąpiła zmiana zasad. TVP postanowiło sięgnąć jeszcze głębiej i wskrzesić show, które bawiło Polaków 23 lata temu. Mowa tu o "Czarze Par", teleturnieju, w którym rywalizują małżeństwa i pary. Gospodarzami programu byli Krzysztof Ibisz i Hanna Dunowska. Wiadomo już, że w nowej odsłonie zobaczymy nowego prowadzącego. Został nim dziennikarz sportowy Maciej Kurzajewski.

Maciej Kurzajewski prowadzącym "Czaru Par". Kiedy program wróci na antenę?

Informacja o tym, że Maciej Kurzajewski poprowadzi "Czar Par", pojawiła się na profilu Telewizji Polskiej na Facebooku. Przypomnijmy, że wcześniej mówiło się o zaangażowaniu Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana. Plotki o udziale w show Antka Królikowskiego zdementował natomiast sam aktor. Kurzajewski, choć najbardziej znany jest jako dziennikarz sportowy, ma już doświadczenie w innego rodzaju formatach. Jest gospodarzem teleturnieju "The Wall - Wygraj marzenia". Z pewnością więc podoła nowemu zawodowemu wyzwaniu.

Czar Par - kiedy i gdzie oglądać?

Pierwsza odsłona "Czaru Par" emitowana była na antenie TVP. Odświeżoną wersję widzowie zobaczą jednak w TVP2. Według informacji portalu Wirtualne Media, format ma być emitowany w piątki o godzinie 20.45, po serialu "Barwy szczęścia". W związku z tym zmieni się godzina emisji piątkowych odcinków "Rodzinki.pl" oraz "O mnie się nie martw". Pierwszy sezon "Czaru Par" ma liczyć 12 odcinków. Nie wiadomo, czy TVP zdecydowało się na odświeżenie samej formuły programu. Wszystko wskazuje, że przekonamy się o tym jesienią, trwają bowiem castingi do programu.

 

RadioZET.pl/plejada.pl/wirtualnemedia.pl/MF