Obserwuj w Google News

M jak miłość, odcinek 1483: czy Kinga przyzna się do zdrady z Pawłem?

Sylwia Bagińska
1 min. czytania
13.12.2019 13:44
Zareaguj Reakcja

W 1483. odcinku „M jak miłość” Paweł (Rafał Mroczek) będzie próbował odbić żonę swojemu bratu. Natomiast Piotrek (Marcin Mroczek) będzie miał nietypową prośbę do swoich najbliższych. Co jeszcze wydarzy się w 1483. odcinku „M jak miłość”?

M jak miłość
fot. Instagram.com/mjakmilosc.official

M jak miłość, odcinek 1483: Kinga przyzna się do zdrady?

W 1483. odcinku „M jak miłość” nad małżeństwem Kingi ( Katarzyna Cichopek) i Piotrka zawisną czarne chmury. Na weselu ich przyjaciółki Magdy ( Anna Mucha) Zduńska zdradzi swojego męża. Kinga będzie całować się z… Pawłem.

Jak podaje portal Świat seriali, w 1483. odcinku „ M jak miłość” pijany Paweł na przyjęciu weselnym Magdy i Andrzeja (Krystian Wieczorek) zacznie narzekać na swoje życie miłosne. Powie swojej bratowej, że jest ideałem kobiety i zacznie ją całować.

Zobacz także: Telenowele tureckie w jednym miejscu. Powstanie kanał dla fanów "Elif" i podobnych produkcji

W 1483. odcinku „M jak miłość” do Polski przyjedzie Piotrek, który na weselu Chodakowskiej nie dowie się, co zaszło miedzy jego żoną i Pawłem. Kinga nie przyzna się do zdrady.

Piotrek nie wiedząc nic o pocałunku Pawła i Kingi, poprosi brata o to, aby wciąż pomagał jego żonie i dzieciom. Czy odbierze on tą prośbę dosłownie i będzie chciał zastąpić Piotrka w roli męża Kingi?

W 1483. odcinku „M jak miłość” Kinga zaprotestuje szokującej prośbie jej męża. Powie mu, że Paweł też ma swoje życie i nie powinien poświęcać się dla ich rodziny.

Najprawdopodobniej Zduńska poprosi Piotrka o to, aby rzucił pracę i wrócił z Berlina na stałe.

 

RadioZET.pl/SB