Obserwuj w Google News

M jak miłość: Werner umrze w samotności? Co wydarzy się w 1449. odcinku? [STRESZCZENIE]

Sylwia Wamej
2 min. czytania
24.05.2019 14:26
Zareaguj Reakcja

W 1449. odcinku „M jak miłość” Adam Werner będzie miał czarne myśli. Po włamaniu do mieszkania dopadnie go melancholijny nastrój. Zda sobie sprawę, że śmierć jest blisko. Werner będzie pewny, że umrze w samotności. Co jeszcze wydarzy się w 1449. odcinku „M jak miłość”?

"M jak miłość"
fot. Instagram..com/ M jak miłość

M jak miłość : Adama Wernera dopadną czarne myśli

W 1449. odcinku „M jak miłość” Adama Wernera dopadnie melancholijny nastrój. Zda sobie sprawę, że śmierć jest blisko. Od jakiegoś czasu w okolicy grasuje banda złodziei, którzy napadają na domy. W niebezpieczeństwie jest Werner, ale również Kinga i Piotrek mieszkający obok Adama i Joasi.

– Mam wrażenie, że jedyne, co robią w sprawie tego włamania, to mnie przesłuchują! Pluję sobie w brodę, że nie wróciłem wcześniej. Pół godziny i bym ich nakrył! A oni by siedzieli! – rzuci wściekły prawnik po powrocie do kancelarii. Nie będzie w stanie nic zrobić, by przyspieszyć sprawę.

M jak miłość : Budzyński uspokoi przyjaciela

W 1449. odcinku „M jak miłość” Budzyński postanowi uspokoić przyjaciela. 

– Siedzieliby? Ty byś prędzej leżał w szpitalu albo na cmentarzu... – powie. Adam wtedy zrozumie, jak bardzo jest samotny.

– No tak, masz rację... Przyszedłbyś na mój pogrzeb? Bo wiesz, zastanawiam się czasem, czy ktoś by przyszedł na mój pogrzeb. Czy ktoś by się przejął? No i wnioski nie są zbyt wesołe... Andrzej będzie zaniepokojony tym, co usłyszy od przyjaciela. „Zdrowy jesteś? Z głową wszystko w porządku?” – zapyta.

– Tak, na razie tak, odpukać... Ale lata lecą, broda siwieje, ty to nie masz tych problemów. Masz rodzinę, dzieci, a ja co? Sam, jak palec i coraz mniejsze szanse, żeby to zmienić. Ja wiem, że czas jest dla nas łaskawszy niż dla kobiet, chociaż z drugiej strony nasze możliwości też maleją... Słyszałeś o leniwych plemnikach? – zapyta Werner, który jest przekonany, że nie będzie mu dane nigdy zostać ojcem.

 No weź!

– Co? To natura jest! Myślisz, że co, że ciebie to nie dotyczy? – zapyta Werner.

 

RadioZEt.pl/superseriale.se.pl/ SW