Obserwuj w Google News

M jak miłość: Ula bierze ślub z Bartkiem. Co wydarzy się w ostatnim przed wakacjami 1451. odcinku? [STRESZCZENIE]

Sylwia Wamej
2 min. czytania
04.06.2019 14:24
Zareaguj Reakcja

W 1451. odcinku „M jak miłość” Ula i Bartek powiedzą sobie sakramentalne „Tak”. Z kolei Mateusz wyzna rodzinie, że postanowił zostać w Grabinie, zdać w Polsce maturę i ożenić się z Lilką. Co jeszcze wydarzy się w finałowym przed wakacjami odcinku, który zobaczymy we wtorek, 4 czerwca?

M jak miłość
fot. Inastagram.com/ M jak miłość

„M jak miłość”. Ula bierze ślub z Bartkiem

W 1451., ostatnim odcinku „ M jak miłość” przed wakacjami Ula, choć dalej będzie miała wątpliwości, poślubi Bartka. Mało tego, do siedliska zajrzy nagle biologiczny ojciec dziewczyny – Jakubczyk, gotów zmienić wesele córki w piekło. Z kolei Mateusz wyznaje rodzinie, że chce zostać w Polsce, zdać maturę w Warszawie i ożenić się z Lilką. Iza waha się, czy powinna pojechać na pogrzeb wujka Artura. Skalski dostanie wreszcie przepustkę ze szpitala i na uroczystość pojedzie w asyście policji.

Tego dnia odbędzie się pogrzeb wuja Artura. Na cmentarzu pojawi się Kamil Gryc. Prawnik okaże się bliskim krewnym zmarłego, ale też dłużnikiem całej rodziny. Przyjedzie, aby podziękować Skalskim za to, że uratowali mu życie, płacąc za jego operację.

„Nigdy nie zapomnę tego, co wujek dla mnie zrobił… Wujek i Artur. Tylko dlatego tu jestem...”

„M jak miłość”: Ewa Wielicka namiesza w życiu Marcina Chodakowskiego

Z kolei w życiu serialowego Marcina Chodakowskiego pojawi się nowe zagrożenie – Ewa Wielicka. Intrygującą, piękną i zdolną inspektor nadzoru budowlanego los połączy z Marcinem. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach „M jak miłość”,  dowiemy się po wakacjach. Finałowy 1451. odcinek „M jak miłość” zobaczymy we wtorek, 4 czerwca na antenie TVP 2.

 

RadioZEt.pl/ superseriale.pl/ SW