Obserwuj w Google News

M jak miłość: Tomasz Dedek wraca do serialu po 18 latach. Kogo zagra?

Sylwia Wamej
1 min. czytania
23.07.2019 12:22

W „M jak miłość” szykują się zmiany. Po 18 latach na serialowy plan powróci Tomasz Dedek. Przed laty aktor zagrał Roberta Kozielskiego, wspólnika męża serialowej Marysi. Czy ponownie wcieli się w tę rolę, czy zagra kogoś zupełnie innego?

Tomasz Dedek
fot. Jacek Domiński/ Reporter/ East News

„M jak miłość”. Tomasz Dedek wraca na plan po 18 latach

W „M jak miłość” spore zmiany. Po 18 latach na plan hitowego serialu wraca Tomasz Dedek. Ostatni raz w serialu 61-letni aktor pojawił się w 2001 roku. Wtedy zagrał wspólnika Krzysztofa Zduńskiego, męża Marysi. Produkcja serialu nie zdradziła jednak, w jakiej roli pojawi się aktor. Niewykluczone, że Tomasz Dedek powróci do serialu na dłużej. Ilona Janyst, która wciela się w postać Anety Kryńskiej, opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie z planu „M jak miłość”. Jak się okazuje, w życiu Anety i Olka Chodakowskiego pojawi się nowy bohater.

„M jak miłość”: Ilona Janyst opublikowała zdjęcie Tomasza Dedeka

Jestem wielką fanką, jak przeczytałam scenariusz nie mogłam uwierzyć w swoje szczęście” – skomentowała Ilona Janyst powrót aktora do serialu. Przed laty bohater grany przez Tomasza Dedka był czarnym charakterem. Kozielski wykorzystywał naiwność biznesowego partnera i kupował rzekomo na firmę luksusowe przedmioty, które sobie przywłaszczał. Uciekł przed wierzycielami do Niemiec, a ci zaczęli nachodzić Zduńskiego, domagając się spłaty długów. Mimo że mąż Marysi oddał pieniądze, sprawa mocno się skomplikowała. Na miejscu, gdzie miał przekazać ustaloną kwotę, znalazł martwych mężczyzn. Był głównym podejrzanym o zabójstwo, jednak za morderstwo odpowiedzialny był Kozielski, który je zlecił.

 

RadioZEt.pl/ SW