Obserwuj w Google News

M jak miłość: Rodzina już nigdy więcej nie zobaczy Małgosi? Co wydarzy się w 1439. odcinku? [Streszczenie]

Sylwia Wamej
1 min. czytania
05.04.2019 10:11
Zareaguj Reakcja

Marta przekaże rodzinie Mostowiaków dramatyczne wieści dotyczące ich najmłodszej siostry – Małgosi. W 1439. odcinku „M jak miłość” okaże się, że bliscy prawdopodobnie już nigdy więcej nie zobaczą ukochanej Małgosi.

Małgosia już nie wróci do M jak miłość
fot. Instagram.com/ M jak miłość

"M jak miłość". W 1439. odcinku Mostowiakowie usłyszą tragiczne wieści

W najnowszym odcinku Barbara Mostowiak  nie przestaje zamartwiać  się o córkę. Planowała pojechać nawet do USA, aby spotkać się z nią. Marysia co prawda nie zgodziła się na pomysł mamy, jednak sama zaczęła szukać kontaktu z młodszą siostrą.

W 1439. odcinku "M jak miłość" Rogowska dostanie tajemniczy list ze Stanów, z którego dowie się, że najmłodsza z sióstr przebywa w zakładzie zamkniętym. Będzie mieć nadzieję na to, że uda się jej ponowić kontakt z siostrą. Niestety, rzeczywistość będzie inna.

"M jak miłość". Sylwestrowy nastrój pryśnie

Na Sylwestra do Grabiny zawita Marta. Imprezowy nastrój pryśnie u Mostowiaków, gdy usłyszą, co ma do powiedzenia Marta. "Zastanawiałyśmy się z Marysią, czy ci o tym mówić, ale uznałyśmy, że masz prawo wiedzieć. Małgosia... wypisała się z kliniki. Nie zostawiła żadnego adresu, kontaktu, nic... Prosiła, by jej nie szukać. Nie chce utrzymywać żadnego kontaktu z rodziną z Polski – powie Marysi i Barbarze".

Wszystko wskazuje na to, że scenarzyści ostatecznie chcą zakończy wątek Małgosi, granej przez Joannę Koroniewską. 1439. odcinek "M jak miłość" zobaczymy we wtorek, 23 kwietnia.

 

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ SW