Obserwuj w Google News

M jak miłość: Robert Gonera wróci do serialu?

Sylwia Wamej
1 min. czytania
11.06.2019 16:00
Zareaguj Reakcja

Robert Gonera przez sześc lat wcielał się w postać Jacka Mileckiego w serialu "M jak miłość". Ostatnio gwiazdor został zapytany w jednym z wywiadów, czy chciałby ponownie zagrać w hitowym serialu TVP 2. Co odpowiedział?

Robert Gonera
fot. Adam Jankowski/ Reporter Eeast News

Robert Gonera wróci do "M jak miłość"?

Robert Gonera przez sześć lat wcielał się w postać Jacka Mileckiego w "M jak miłość". Jego bohater był adwokatem, ale też mężem Marty Mostowiak granej przez Dominikę Ostałowską. Ich małżeństwo rozpadło się, ponieważ bohater grany przez Gonerę był uzależniony od hazardu. Jacka Mileckiego dawno nie ma już w serialu, co nie znaczy, że nie ma opcji powrotu.

Robert Gonera został zapytany w najnowszym wywiadzie dla "Show", czy chciałby wrócić do serialu. Aktor podkreślił, że gdyby była taka możliwość, bardzo chętnie zagościłby znów w serialu. Tym bardziej, że wciąż gra tam Dominika Ostałowska, którą bardzo ceni i lubi.

"M jak miłość": Kiedy nowe odcinki?

Robert Gonera nie ukrywa, że chciałby znów zagrać z Dominiką Ostałowską. "Gdyby tak faktycznie się zdarzyło, to z wielką chęcią. A gra tam Dominika Ostałowska? (...) Dominikę uwielbiam. To znakomita aktorka i kochana osoba. Dla niej chętnie bym wrócił. To by było dziwne, ale z drugiej strony ciekawe do zagrania - takie spotkanie po latach" - powiedział aktor w rozmowie z "Show". Póki co Roberta Gonerę można oglądać w serialu "Zasada przyjemności". Z kolei nowe odcinki "M jak miłość" powrócą na antenę TVP 2 po wakacjach.

 

RadioZET.pl/ SW