Obserwuj w Google News

M jak miłość: Mroczna przeszłość Kamila wyjdzie na jaw. Co ma na sumieniu prawnik? [Streszczenie]

Sylwia Wamej
2 min. czytania
17.07.2019 15:40
Zareaguj Reakcja

„M jak miłość” szykuje po wakacjach dla swoich fanów wiele niespodzianek. W powakacyjnych odcinkach na światło dzienne wyjdą sekrety Kamila. Jak się okazuje, prawnik ma sporo na sumieniu. Jego mroczna przeszłość ma związek z psychopatą Arturem Skalskim. Co wydarzy się w 1452. odcinku „M jak miłość”?

Marcin Bosak
fot. Instagram.com/ M jak miłosć

„M jak miłość”: Mroczna przeszłość Kamila ujrzy światło dzienne

„M jak miłość” w 1452. odcinku uraczy swoich widzów mrocznymi wątkami z Kamilem i Arturem w rolach głównych. Kamil i Artur są co prawda kuzynami, jednak łączy ich znacznie więcej. Podczas pogrzebu Józefa Skalskiego wyszło na jaw, że to jemu oraz Arturowi chory Kamil zawdzięcza życie. To Skalski zapłacił za operację usunięcia guza mózgu Gryca i drogie leczenie za granicą. Z kolei jeden telefon Artura do Kamila odsłoni mroczną przeszłość. To właśnie on, działając niezgodnie z prawem, załatwił Arturowi dostęp do gotówki zmarłego Józefa, by psychopata mógł uciec ze szpitala psychiatrycznego.

Rozmawiając z kuzynem, Artur przypomni mu jego mroczną przeszłość, nieprzyzwoite zachowania sprzed wielu lat, które uderzają w jego nieskazitelny wizerunek specjalisty od prawa międzynarodowego. Kamil uprzedzi Artura, że nie zostanie jego wspólnikiem i nie będzie mu dłużej pomagał, jednak Skalski nie przyjmie tego do wiadomości.

„Opory moralne? Czy aby trochę nie za późno?” – zapyta kuzyna.

„M jak miłość”: Marcin Bosak opowiedział o swojej postaci – Kamilu Grycu

W kulisach serialu „M jak miłość”  Marcin Bosak wyznał, że jego bohater stracił kontakt z krewnymi już dawno temu. 

Stosunek Kamila i Artura to jest dziwna relacja zerwana lata temu. Ich drogi się rozeszły i Kamil nie wie, jakim człowiekiem jest Artur. Jeżeli dostało się taką szansę, że można sobie jeszcze pożyć parę lat, to trudno to przełożyć na pieniądze — poświęcenie może być duże. [...] Wszystko wskazuje na to, że Kamil będzie bardzo żałował, że się dał wplątać w jakieś zobowiązanie wobec niego” – powiedział aktor.

 

RadioZET.pl/ SW