Obserwuj w Google News

M jak miłość: Kinga porzucona przez męża? Co wydarzy się w 1436. odcinku? [STRESZCZENIE]

Sylwia Wamej
2 min. czytania
02.04.2019 16:42
Zareaguj Reakcja

Piotr, który jest idealnym mężem i ojcem prowadzi podwójne życie? W 1436. odcinku "M jak miłość" Kinga przez przypadek dowie się, że jej ukochany ma kogoś na boku. Jak na to zareaguje?

Kinga będzie myślała, że ukochany ją zdradza
fot. Instagram.com/ M jak miłość

"M jak miłość" 1436. odcinek: Kinga pomyśli, że mąż ją zdradza

Kinga i Piotr uchodzą za idealną parę w "M jak miłość". Kochają się, wspierają i mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. Czy to możliwe, żeby Piotrek zdradzał Kingę? W 1436. odcinku "M jak miłość" Kinga pozna szokującą prawdę. Podejrzany list z urzędu do Piotrka sprawi, że poukładane życie Zduńskiej rozpadnie się, a ona zwątpi w wierność ukochanego. Po wielu tygodniach wyjdzie na jaw pilnie skrywany sekret Piotrka. Kinga dowie się, że jej ukochany ma tajne mieszkanie w Warszawie. Będzie przekonana, że to właśnie tam spotyka się ze swoją kochanką.

"M jak miłość": Kinga będzie przekonana, że to koniec jej małżeństwa

W 1436. odcinku "M jak miłość" podzieli się swoimi przemyśleniami z teściową i babcią. "Trudno w to uwierzyć, ale myślę, mamo, a nawet jestem prawie pewna, że on kogoś ma" - powie do Marysi i Barbary.

Rogowska zdenerwuje się, słysząc te słowa: "Bzdura! Nie wierzę!". Kinga będzie jednak bronić swoich podejrzeń.

"Mam dowody, faktury, za nowe meble do kuchni, za telewizor!" - stwierdzi Zduńska i pokaże teściowej i babci wszystko co przyszło w liście poleconym. Po czym powie: "Ciągle się mijamy, w ogóle ze sobą nie rozmawiamy. Nawet nie zauważyłam, że rozsypuje mi się małżeństwo..". Kinga będzie przekonana, że to już koniec jej małżeństwa. Tymczasem, podejrzane mieszkanie tak naprawdę będzie niespodzianką od Piotrka dla niej. 1436. odcinek "M jak miłość" widzowie TVP 2 zobaczą we wtorek, 9 kwietnia.

 

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZEt.pl/ superseriale.se.pl/ SW