Obserwuj w Google News

„M jak miłość”: Magda znów przeżyje śmierć dziecka. Co wydarzy się w 1435. odcinku? [STRESZCZENIE]

Sylwia Wamej
1 min. czytania
26.03.2019 15:42
Zareaguj Reakcja

Ogromne emocje czekają na Magdę. Po latach powróci Kamil, jej pierwsza, wielka miłość. Na jednej z randek byli kochankowie przypomną sobie o śmierci ich dziecka. U Magdy wspomnienia wywołają niesamowity ból.

Do Magdy wrócą bolesne wspomnienia
fot. Instagram.com/ M jak miłość

„M jak miłość”: Po latach pojawi się Kamil

Po latach do „ M jak miłość” powrócił Kamil, dawna miłość Magdy. Spotykała się z nim przed laty, będąc jeszcze studentką. Choć zakochała się w nim na zabój, dla Kamila była tylko jedną z licznych kochanek.

Ich relacje uległy zmianie, gdy Magda zaszła w nieplanowaną ciążę. Kamil chciał, aby Magda usunęła dziecko. Stało się jednak inaczej, bo kobieta poroniła. Po stracie dziecka drogi kochanków rozeszły się, co skończyło się rozstaniem.

„M jak miłość” Magda i Kamil umówią się na randkę

Pierwsze spotkanie po latach będzie zarówno dla Magdy, jak i dla Kamila ogromnym przeżyciem. Na drugim spotkaniu będą mieli okazję dłużej porozmawiać. Kamil powie Magdzie, że jest po rozwodzie. Byli kochankowie umówią się też na sekretną randkę, w tajemnicy przed Andrzejem.

W 1435. odcinku „M jak miłość” Kamil zabierze byłą dziewczynę na wycieczkę i zaprosi ją ponownie do miejsc, które odwiedzali, gdy byli parą. Przeprosi też za swoje zachowanie z przeszłości. Do obydwojga wrócą też bolesne wspomnienia, gdy stracili dziecko. Po spotkaniu Magda dostanie SMS od Kamila, w którym zapewni ją, że uczucie do niej nie wygasło.

 

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZET.pl/ superseriale.se.pl