Obserwuj w Google News

"M jak miłość": Marcin pójdzie na grób Kasi. Przed ślubem z Izą pożegna wielką miłość. Co wydarzy się w 1433. odcinku [STRESZCZENIE]

Sylwia Wamej
2 min. czytania
20.03.2019 16:37
Zareaguj Reakcja

W 1433. odcinku "M jak miłość" Marcin przed ślubem z Izą postanowi pożegnać się z Kasią. W związku z tym uda się na jej grób. W jaki sposób zdecyduje się upamiętnić zmarłą ukochaną?

M jak miłość
fot. Instagram.com/ M jak miłość

"M jak miłość" Wzruszające pożegnanie w 1433. odcinku

Marcin planuje wspólne życie z Izą, jednak wciąż nie może zapomnieć wielkiej miłości, którą rozłączyła tragiczna śmierć. W 1433. odcinku "M jak miłość" Marcin grany przez Mikołaja Roznerskiego uda się na grób Kasi i mamy Szymka. Przypomnijmy, że Kasia Mularczyk grana przez Agnieszkę Sienkiewicz pożegnała się z widzami w styczniu 2015 roku. Tuż po porodzie Kasia zmarła w wyniku krwotoku, którego lekarzom nie udało się zatamować.

"M jak miłość" Marcin uda się na grób Kasi. Oświadczy się też Izie

Marcin bardzo przeżył śmierć Kasi, ale znalazł kobietę, którą obdarzył głębokim uczuciem. Wkrótce Chodakowski przestanie rozpamiętywać przeszłość. W 1433. odcinku "M jak miłość" syn Marcina przy pomocy Olka sporządzi listę prezentów, które chciałby dostać od "Mikołaja". Jakie będzie zaskoczenie Marcina, gdy przeczyta: "Chciałbym, żeby Iza została moją mamą". Oczywiście Chodakowski zamierza spełnić życzenie syna. Kupi pierścionek zaręczynowy i oświadczy się ukochanej. Niespodziewanie Marcin poczuje też potrzebę, aby udać się na cmentarz. Chce ostatecznie pożegnać się z ukochaną. Kasiu, przyszedłem się z tobą pożegnać. Nigdy o tobie nie zapomnę, zawsze będziesz w moim sercu, ale... chciałbym zacząć nowe życie. Zakochałem się.  Gdy wróci do domu, oświadczy się Izie: Bardzo cię kocham. Zostaniesz moją żoną? - Tak! Nigdy w życiu nie byłam taka szczęśliwa.

 

RadioZET.pl/ Superseriale.pl  SW