Obserwuj w Google News

„M jak Miłość”: Ojciec Julki będzie chciał się powiesić. Co wydarzy się w 1432. odcinku? [STRESZCZENIE]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
19.03.2019 15:50
Zareaguj Reakcja

W 1432. odcinku „M jak Miłość” w rodzinie Julii rozegra się prawdziwy dramat. Ojciec dziewczyny, przytłoczony problemami finansowymi, postanowi się powiesić. Odnajdzie go Paweł, ale czy nie zbyt późno?

„M jak Miłość”: Ojciec Julki będzie chciał się powiesić. Co wydarzy się w 1432. odcinku? [STRESZCZENIE]
fot. Instagram:@mjakmilosc.official

„M jak Miłość” nadal serwuje widzom dramatyczne wątki fabularne. Nie inaczej będzie w 1432. odcinku serialu. Julka (Joanna Kuberska) i Paweł (Rafał Mroczek) zbliżą się do siebie w obliczu tragedii. Do Warszawy przyjedzie Halina (Małgorzata Bogdańska), by ostrzec bohaterkę, że jej ojciec (Bogdan Kalus) zachowuje się niepokojąco i może mieć poważne kłopoty. To jednak Paweł dowie się o szczegółach zachowania mężczyzny. Po tajemniczym telefonie Kryszak miał wpaść w szał, a następnie zamknąć się w pokoju. Zaniepokojony Paweł namówi go na rozmowę, w której ojciec Julii wyzna, że jest w poważnych tarapatach finansowych.

ZOBACZ: Ciekawostki i quiz o "M jak Miłość". Jak dobrze znasz serial?

M jak Miłość odcinek 1432
fot. Instagram:@mjakmilosc.official

„M jak Miłość”: ojciec Julki popełni samobójstwo?

Kryszak wyzna Pawłowi, że podżyrował kredyt znajomego, aby pomóc mu w rozkręceniu firmy. Ta jednak zbankrutowała i to on został z potężnym długiem. Komornik pojawił się u niego i planuje wystawić na licytację dom w Janowie.

Paweł oczywiście przekaże usłyszane informacje Julce i jej mamie i wraz z dziewczyną pojadą odwiedzić Kryszaka. Okaże się, że ich złe przeczucie było jak najbardziej słuszne. Pod wpływem stresu mężczyzna postanowił bowiem popełnić samobójstwo. Julka i Paweł znajdą go w jednym z pokoi, powieszonego na sznurze. Chłopak odetnie niedoszłego teścia i natychmiast zacznie go reanimować, ten jednak nie będzie dawał znaku życia. 1432. odcinek „M jak Miłość” będziemy mogli obejrzeć we wtorek 26 marca o godzinie 20:55.

 

RadioZET.pl/se.pl/MF