Obserwuj w Google News

„M jak miłość”: Marzenka nie będzie mogła mieć dzieci? Co wydarzy się w 1431. odcinku? [STRESZCZENIE]

Sylwia Wamej
1 min. czytania
14.03.2019 13:01
Zareaguj Reakcja

W 1431. odcinku „M jak miłość” Marzena w dalszym ciągu nie może zajść w ciążę. Gdy kolejne testy, które wykona, będą negatywne, kobieta odwiedzi ginekologa. Niestety, diagnoza nie będzie dobra. Czy to znaczy, że jedyną nadzieją na dziecko będzie dla Andrzeja i Marzeny kosztowne leczenie?

„M jak miłość”: Marzenka nie będzie mogła mieć dzieci? Co wydarzy się w 1431. odcinku? [STRESZCZENIE]
fot. Instagram.com/ Olga Szomańska

„M jak miłość”: Marzena nie będzie mogła mieć dzieci

W  „M jak miłość” Marzena i Andrzej od pewnego czasu aktywnie starają się o potomstwo. Niestety, kolejne próby nie przynoszą żadnego efektu, a testy wciąż dają wynik negatywny. Nic dziwnego, że Marzenka zacznie się martwić. W 1431. odcinku kobieta odwiedzi ginekologa i dowie się, że jest chora na  endometriozę. Choroba w wielu przypadkach kończy się bezpłodnością. Dlatego, jeśli Marzena chce mieć dziecko, musi udać się na kosztowne leczenie.

Na szczęście Agata poleci jej bardzo dobrą klinikę w Warszawie. Jednak pobyt w niej będzie wiązał się z bardzo dużymi kosztami. Andrzej i Marzena będą jednak na tyle zdeterminowani, że zrobią wszystko, co w ich mocy, aby zdobyć potrzebne pieniądze. Wezmą kredyt, a dodatkowo Andrzej będzie rozważać udział w nielegalnych walkach. 1431. odcinek „M jak miłość” zobaczymy w poniedziałek, 25.03, na antenie TVP 2.

 

RadioZET.pl/telemagazyn.pl/ SW